GeriAvrupa Almanya’da bu aralar ‘Kafalar Karışık’
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Almanya’da bu aralar ‘Kafalar Karışık’

Almanya’da bu aralar ‘Kafalar Karışık’

Evlenebilmek için kız arkadaşının kayıp babasını bulmaya çalışan genç bir adam ve arkadaşlarının hikayesini anlatan ‘Kafalar Karışık’ filminin galası Almanya’nın Köln kentinde yapıldı.

CINEDOM’da düzenlenen galaya katılan film ekibi, gösterim öncesi kırmızı halıda poz verdi. Sosyal medyada çektikleri videolarla adını duyuran filmin başrol oyuncuları Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin ile diğer oyuncular, filmi seyircilerle birlikte ilk kez izledi. İki salonda iki bin kişinin filmi izlediğini, birçok kişinin de salona giremediğini belirten yapımcı Burak Uçman, şunları söyledi:

Almanya’da bu aralar ‘Kafalar Karışık’‘O REKORU KIRACAĞIZ’
“Galayı Türklerin yoğun olarak yaşadığı Almanya’da neden yaptığımızın en büyük göstergesi, bu yoğun ilgi. Film, 6 Aralık'ta Almanya'da, 7 Aralık'ta da Türkiye’de gösterime girecek. İki gün sonra da İstanbul’da büyük galamız var. İddialı bir film yaptık. Türkiye’de bir gişe rekoru var, o rekoru kıracağız. Biz en iyisini yapmak için yaptık, kararı Türk izleyicisi, sinema izleyicisi verecek. İnşallah beğenirler biz de bunu seri hale getiririz.”
Fimin oyuncularından Perihan Savaş ise genç ve kalabalık bir ekiple çalışmanın çok keyifli olduğunu söyledi. Savaş, “Çok güzel bir iş çıktı. Kamera önü ve kamera arkası da çok güzeldi, seyredince siz de anlayacaksınız zaten” dedi.

Almanya’da bu aralar ‘Kafalar Karışık’

Almanya’da bu aralar ‘Kafalar Karışık’

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Son 24 saatte ne oldu? (03.12.2018)
Yorumları Göster
Yorumları Gizle