GeriAvrupa Alacak-verecek kavgasında kan aktı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Alacak-verecek kavgasında kan aktı

Alacak-verecek kavgasında kan aktı
refid:29936747-spot ilişkili resim dosyası

Berlin'de Türk mahallesi olarak bilinen Kreuzberg'de iki Türk, alacak verecek yüzünden kavga etti. Soyadları öğrenilemeyen 44 yaşındaki Mustafa ağır yaralandı, 43 yaşındaki Haydar tutuklandı.

Görgü tanıklarının verdiği bilgiye göre Haydar ile Mustafa aralarındaki sorunu çözmek için Kreuzberg'de buluştu. Arabalarını park ettikten sonra ikili önce tartıştı. Ardından yumruklaştılar. Çevredeki esnaf ve ikiliyi tanıyanlar araya girip ayırdı. İkili bir süre sakinleşti.

Araba içinde yine oturup konuşmaya başladılar. Ama birkaç dakika sonra yeniden kavgaya tutuştular. Kavga alevlenince Haydar, yanında bulunan bıçakla arabanın içinde Mustafa'yı yaraladı. Olayı gören bir Türk genci, ambulansın gelmesini beklemeden yaralıyı arabasına atıp hastane taşıdı.

Çok kan kaybeden Mustafa, yoğun bakıma alındı. Olay yerine gelen polis ekiplerine teslim olan Haydar, tutuklandı. Polis, akşam saatlerine kadar sokağı trafiğe kapatıp delil topladı. Akşam saatlerinde yağmur yağmaya başlayınca da bıçaklamanın yaşandığı yere çadır kurarak izleri ve delilleri koruma altına aldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle