GeriAvrupa Akşam saatleri sıra dışı hoşluklara açığız
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Akşam saatleri sıra dışı hoşluklara açığız

Akşam saatleri sıra dışı hoşluklara açığız

Sabah saatlerinde kararsızlıklar, belirsizlikler, unutkanlıklar ya da yanılgılar söz konusu olabilir. Öğle saatlerinde işler netleşmeye ya da biz daha kararlı olmaya başlıyoruz. Ancak, genelde yanıtıcı etkiler, yanıltıcı durumlar veya manipülatif kişiler daha dikkatli olmamız ve detaylara odaklanmamız gereken bir günde olduğumuza işaret ediyor. Öğle sonrası saatlerde kendimize güveniyoruz, üzerinde yoğunlaşacağımız işleri tamamlayabilir ve başarı sağlayabiliriz. Akşam saatlerinde değişik hoşluklar, ufak tefek sürprizler ya da hoşumuza gidebilecek farklı denebilecek gelişmeler söz konusu olabilir. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Koç
Birkaç gün içerisinde pişmanlık duyacağınız adımlar atabilirsiniz. Daha dikkatli hareket etmeli, gerçekleri göründüğü veya aktarıldığı gibi değil, olduğu şekilde görmek için gayret sarf etmelisiniz. 
 
Boğa
Bazı sözler vermeniz, bazı konularda anlaşmanız ya da girişimlerde bulunmanız gerekiyorsa karşı karşıya olduğunuz durum tam olarak kafanızdaki ise, harekete geçmelisiniz. Aksi takdirde, ileride pişman olabilirsiniz. 
 
İkizler
Bilerek veya bilmeyerek bazı gerçekleri çarpıtan kişiler sizi yanıltabilirler. Dolayısıyla, elinize karşınızdaki kişinin söylediklerinin veya yaptıklarının doğruluğunu ispatlayacak kesin bazı bilgiler veya ipuçları geçene kadar beklemeniz gerekiyor olabilir. 
 
Yengeç
Bazı fikirler veya öneriler ilginizi çekebilir. Bu fikirlerin peşinden plansız şekilde ilerlemeden önce iyi düşünmelisiniz. Zira, atladığınız, görmediğiniz veya yanıltıcı noktalar mevcut olabilir. Detaylı tetkikler sonrası ilerlemeniz, ileride pişman olmamanızı sağlayabilir.
 
Aslan
Bazı yanlış anlaşılmalar nedeniyle gerçekte varolmayan sorunlarla uğraşmanız ve olmadık sorunlara çözümler geliştirmeniz gerekebilir. Dolayısıyla, olumlu düşünmeniz ve her şeyin hallolabileceğine inanmanız gerçekten hallolmasını sağlayabilir.
 
Başak
Bugünlerde bazı konuların ilerleyebilmesi için çok fazla ödün vermeniz gerekebilir. Oysa, birkaç gün bekleyebilirseniz, olayların istediğiniz şekli aldığını görmenizi sağlayabilecek çok sayıda seçeneğiniz olduğunu fark edebilirsiniz veya bu tür seçenekler ortaya çıkabilir. 
 
Terazi
Eğer elle tutulur planlar yapmak istiyorsanız bugünlerde zorlanabilirsiniz. Zira bazı veriler, öneriler veya tavsiyeler gerçekten çok olumlu ve önemli olsa da, bazıları gerçekten umutsuz olabilir. 
 
Akrep
Bazı açıklamalarınızın, yaptığınız sunumların veya konuşmalarınızın yeterince politik olduğunu düşünebilirsiniz, ama aniden belli konulara dikkat çeken veya ani açıklamalar yapan kişilere de kulak vermeniz gerekiyor. Belki de sandığınız kadar diplomatik davranmamış olabilirsiniz, bir kere daha kontrol etmelisiniz. 
 
Yay
Bazı kişilere bazı şeyler söyleyebilmek için sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Ancak, bazı kişileri sinirlendirmek niyetindeyseniz, bugünlerde düşündüğünüzden de hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Dolayısıyla, o yollara sapmamanızda fayda var. 
 
Oğlak
Belli konular istediğiniz şekli almaya başlayabilir veya istediğiniz bazı alanlarda ilerleme sağlayabilirsiniz. Ancak, bazı kişileri kızdırma veya bazı kişilere gereken dersi verme isteğinizi bastırma koşuluyla! 
 
Kova
Bazı eleştiri veya şikayetlerinizi dile getirirken dikkatli cümleler kurmalı veya iyi niyetli tavsiyelerde bulunurken yanlış anlaşılma riskine dikkat etmişsiniz. ‘’ Kilo sana çok yakışmış!’’ derken, cümleniz bahsedilen toplam kiloya göre farklı şekilde yorumlanabilir. 
 
Balık
Plan ya da programlarınıza sadık kalmanın faydasını görebilirsiniz. Ancak, bu esnada, çevre faktörleri, yer, duygusal geri dönüşler v.b konulara zaman ayırmak yerine, sadece sonuçlara odaklanmanız daha kolay ilerlemenizi sağlayabilir. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle