GeriAvrupa 7 yıllık evlilikte büyük şok: 'Çocukları da var!'
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

7 yıllık evlilikte büyük şok: 'Çocukları da var!'

7 yıllık evlilikte büyük şok: 'Çocukları da var!'
refid:26965847 ilişkili resim dosyası

Bir radyo programına katılarak yedi senedir evli olduğu kocasının öz kardeşi olduğunu öğrenen Adriana'nın hikayesi şok etti. Şimdi de kardeş çiftin çocuğu olduğu ortaya çıktı.

Brezilyalılar her akşam izledikleri pembe dizilerin senaryosuna benzer bir olayın daha şokunu yaşıyorlar. 39 yaşındaki Adriana, henüz on iki aylıkken devlet tarafından bir aileye evlatlık verildi. Kocası Leandro sekiz yaşına kadar annesiyle birlikte yaşadı ama o da Adriana gibi annesi tarafından terk edilince başka bir aileye evlatlık verildi.

İkisi de farklı ailelerin elinde, farklı şehirlerde birbirlerinden habersiz büyüdüler. Yıllar sonra kader onları bir araya getirdi ve birbirlerine aşık oldular. O sıralar evli olan Adriana eşinden boşanarak Leandro'yla evlendi. Bu evlilikten bir de 6 yaşında bir kız çocukları oldu.

MEĞER TESADÜF DEĞİLMİŞ

Adriana, bir gün Globo Radyosu'nda yayınlanan birbirinin izini kaybetmiş aile fertlerini bir araya getiren programı dinlerken annesini bulmak için harekete geçmeye karar verdi. Annesi hakkında tek bildiği isminin Maria olduğuydu.

Eşinin kayıp annesinin de adı Maria'ydı. Ancak iki sene arayla terk edilen Mariana ve Leandro, bu ismin Brezilya'daki en yaygın kadın isimlerinden biri olmasından dolayı tamamen tesadüf olduğunu düşünüyorlardı.

ANNE AYNI, BABA FARKLI

Globo Radio'da yayınlanan “Şimdi tam Zamanı” programı Adriana’yı arayarak annesini bulduklarını söyleyerek canlı yayına bağladılar. Annesiyle telefonda ağlayarak konuşmaya başlayan Adriana bir ara “Anne benim başka kardeşim var mı” sorusuna annesinin verdiği “Evet Leandro var. Ama başka bir adamdan, babandan değil” yanıtı karşısında Adriana'nın “Böyle bir şey olamaz, Leandro benim kocam” sözleri program sunucusu da dahil herkesin ağzını açık bıraktı.

"SADECE ÖLÜM AYIRIR"

Adriana olaydan sonra Brezilya basınına “Sadece ölüm bizi ayırır. Bunlar bizim başımıza geldi, çünkü tanrı böyle olmasını istiyordu. Tabi ki gerçeği biliyor olsaydık her şey çok farklı olurdu. Ama şimdi bir çocuğumuz var ve birbirimizi seviyoruz” açıklamasını yaptı.

Haberin yayınlandığı Arjantinli bir sitede bir okuyucunun yorumu ise Adriana ve Leandro'nun dramı kadar ses getirdi “Birisiyle on sene evli kalırsan zaten kardeş gibi olursun!

7 yıllık evlilikte büyük şok: Çocukları da var KARISI KARDEŞİ ÇIKTI


Yorumları Göster
Yorumları Gizle