GeriAvrupa 6. Türk-Alman Ekonomi Konferansı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

6. Türk-Alman Ekonomi Konferansı

6. Türk-Alman Ekonomi Konferansı

Türk-Alman İşadamları Derneği, Ekonomi Kongresinin 6.’sını düzenliyor. Alman ekonomisindeki fırsatlarla birlikte Türk doğumlu vatandaşların aidiyet duygusunun da konuşulacağı konferans, herkese açık olacak.

AVRUPA Metropol Belgesi Nürnberg Türk-Alman İşadamları Derneği (TİAD) tarafından, 23 Kasım’da Nürnberg Marmorsaal’de 6. Türk-Alman Ekonomi Kongresi düzenleniyor.
Konferansta ‘Alman-Türk iş ilişkisi’, ‘ortak analiz ve öneriler’, ‘ikili ekonomik ilişkiler yönetimi raporu’, ‘ekonomide fırsatlar’, ‘Türk doğumlu vatandaşların entegrasyonu ve aidiyet duygusu’, ‘eğitimve mesleki yeterlilik’ konuları tartışılacak.

6. Türk-Alman Ekonomi Konferansı

KİMLER KATILIYOR?
Türkiye Başkonsolosluğu, Federal Göç ve Mülteciler Dairesi Başkanlığı, Federal Çalışma Dairesi Bavyera Direktörlüğü, Nürnberg Ekonomi ve Altyapı Forumu, Nürnberg ve Orta Frankonya Sanayi ve Ticaret Odası, Bayreuth ve Yukarı Frankonya Sanayi ve Ticaret Odası, Orta Frankonya Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Orta Frankonya Belediye Bankaları Birliği ile Nürnberg Belediyesinin işbirliğiyle gerçekleşecek konferans saat 12.00’den sonra başlayacak ve giriş serbest olacak. Katılım bilgisi info@tiad.de e-mail adresine de yapılabilecek.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle