GeriAvrupa 5 yaşındaki çocuğa parti faturası
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

5 yaşındaki çocuğa parti faturası

5 yaşındaki çocuğa parti faturası
refid:28007551 ilişkili resim dosyası

İngiltere’de Julia Lawrence isimli bir anne çocuğunun doğum günü partisine geleceğini söyleyip gelmeyen 5 yaşındaki Alex Nash’in ailesine 15.95 sterlinlik bir fatura yolladı.

İlk etapta daveti kabul eden Alex partiye gelmediği için gereksiz yere para harcadığını söyleyen Lawrence, fatura ile birlikte yolladığı notta çocuğun ebeveynleri Alex Nash ve Tanya Walsh’ı “Ödeme yapmamaları durumunda mahkemeye vermekle” de tehdit etti.

Apex News’e konuşan aile, partinin gerçekleşeceği gün Alex’i büyükannesini ziyaret etmeye götürdüklerini ve Lawrence’ı telefon numarasını bilmedikleri için arayamadıklarını söyledi.

Alex Nash oğlunun okul çantasında faturayı bulduktan sonra Julia Lawrence’ı ziyaret ettiğini ve kadına “Bu ödemeyi kesinlikle yapmayacağını” söylediğini belirtti.

Nash “Onun gereksiz yere para harcadığı için sinirlenmiş olmasını anlıyorum. Ama burada konu para değil. Konu bu parayı almak için izlediği yöntem. Bize insan muamelesi yapmadı” dedi.

Julia Lawrence olayın sosyal medyada büyük ilgi çekmesinin ve İngiliz televizyon kanallarındaki ana haber bültenlerinde bile yer almasının ardından yaptığı kısa açıklamada “Alex’e verdiğimiz doğumgünü davetiyesinde tüm iletişim bilgilerimiz bulunuyordu. Bizi arayıp çocuğun gelemeyeceğini haber verebilirlerdi” demekle yetindi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle