GeriAvrupa 4 yaşındaki çocuğa Noel arifesinde tecavüz etti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

4 yaşındaki çocuğa Noel arifesinde tecavüz etti

4 yaşındaki çocuğa Noel arifesinde tecavüz etti
refid:28262757 ilişkili resim dosyası

İngiltere’de 23 yaşındaki Sam Strange, Noel arifesinde 4 yaşındaki bir erkek çocuğuna tecavüz ettiği gerekçesi ile 9 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Konuyla ilgili Canterbury Kraliyet Mahkemesi’nde görülen davada taciz ve tecavüz suçlamalarını reddeden Strange, kurbanın verdiği ifadenin ardından jüri tarafından suçlu bulundu.

İsmi basına açıklanmayan çocuk, psikolog ve sosyal yardım görevlilerinin yardımıyla verdiği ifadede Strange’in kendisine nasıl dokunduğunu oyuncak bir bebek üzerinde göstererek anlattı.

Savunma avukatları küçük çocuğu “yaşananlardan daha fazla etkilenmesini istemedikleri” için sorgulamadı ve mahkeme salonundaki tüm görevliler “çocuğu korkutabileceği” gerekçesi ile yasalar gereği takmak zorunda oldukları beyaz perukları çıkarttı.

Savcılık, Strange’ın Noel arifesinde kurbanın annesini ziyaret ettiğini ve bu sırada çocukla yalnız kalmayı başararak korkunç saldırıyı gerçekleştirdiğini belirtti.

Strange’in işlediği suçun olaydan iki hafta kadar sonra çocuk yaşadıklarını annesine anlatınca ortaya çıktığı belirtildi.

Davaya bakan dedektif Matthew Jones, Strange’in alacağı cezanın belli olmasının ardından yaptığı basın açıklamasında “Bu çok küçük, savunmasız bir çocuğa karşı işlenmiş ciddi bir suç. Strange yaptığı suçu kabul etmeyi reddetti ve bu nedenle kurban mahkemede ifade vermek zorunda kaldı. Umarım bu davanın sonuçlanmasının ardından o küçük çocuk normal hayatına geri dönmeyi ve çocukluğunun tadını çıkartmayı başarır” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle