GeriAvrupa 4. Uluslararası NGOM Müzik Festivali başladı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

4. Uluslararası NGOM Müzik Festivali başladı

4. Uluslararası NGOM Müzik Festivali başladı
refid:26934869 ilişkili resim dosyası

Kosova'da Uluslararası Müzik Festivali Başladı. Kosova'nın Prizren kentinde bu yıl 4'üncüsü düzenlenen NGOM Uluslar arası Müzik Festivali'ne dünyanın birçok ülkesinden müzik grubu katılıyor.

Prizren'in ev sahipliğinde bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Uluslararası NGOM Müzik Festivali'ne her geçen yıl ilgi daha da artıyor. Festivaller şehri olarak kabul edilen Prizren'de düzenlenen festivalde dünyanın değişik ülkelerinden müzik gurupları sahne alacak. Hava şartlarının olumsuz olmasına rağmen festivale ilgi beklenenden çok oldu.

Türkiye'den gelen bir gurup genç müzikseverde, Kosova'da bulunmaktan dolayı çok mutlu olduklarını söylediler. Prizren'in değişik bölgelerinde kurulan sahnelerde müzik grupları sahne alacak. Kosova'nın yanı sıra Balkanlar'ın ve diğer ülkelerin müzik guruplarının katıldığı festivale Kosovalıların yanı sıra diğer ülkelerinden gelen müzikseverler yoğun ilgi gösteriyor.

4 gün sürecek olan festivalde, dünyanın birçok ülkesinden 18 müzik grubu sahne alacak. Festivale; Kosova yanı sıra Türkiye, Hollanda, Arnavutluk, Bosna- Hersek, Bulgaristan, Sırbistan, Finlandiya ve ABD'den müzik grupları katılıyor. 4 yıldan bu yana yapılan festivale her yıl daha da ilginin arttığı belirtildi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle