GeriAvrupa 2014 yılın popoları
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

2014 yılın popoları

2014 yılın popoları
refid:27807059 ilişkili resim dosyası

2014 yılında ünlüler her zamankinden çok popolarıyla gündeme geldi. Kimisi cesur pozlar, kimisi ise frikik verdi, ancak hepsi büyük ilgi gördü.

İşte en çok konuşulan isimler:

-Kim Kardashian

2014 yılın popoları

"Paper" dergisinin kapak fotoğrafı olan bu görüntü sosyal medyada en çok konuşulan konu olmuştu, beğenen beğenmeyen herkes yorum yapmadan geçememişti.

-Alexandra Harra

2014 yılın popoları

Romanyalı Alexandra Harra, rakibi Kardashian'ın "Paper" dergisinde çıkan olaylı fotoğraftan sonra ün yaptı. "Daily Mail“e verdiği demeç sırasında "Benim popom Kim'inkinden 8 santim daha büyük" diyen Harra'nın fotoğrafları dünyanın dört bir tarafında yayınlandı.

-Kate Middleton

2014 yılın popoları


Avustralya'da helikopterden inen Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın elbisesi havalanarak fotoğrafçıların sıra dışı bir manzara yakalamasına yol çatı.

-Jennifer Lopez ve Iggy Azalea

2014 yılın popoları

„Booty“ şarkısına klip çeken Jennifer Lopez, meslekdaşı Iggy Azalea ile birlikte popoyu öne çıkaran türlü hareketlerle birlikte çıktıkları sahnede de dikkat çekti.

-Til Schweiger

2014 yılın popoları

Almanya'da sevilen "Tatort" dizisinde ikinci kez rol alan Til Schweiger, bölümün ikinci dakikasında cesur sahneyle şaşırttı. Schweiger hayranları, sevişme sahnesinde açıkça görünen poposu için ayrı bir Twitter hesabı bile açtı.

-Nicki Minaj

2014 yılın popoları

Rapçi Nicki Minaj, büyük popolaru adeta kutladığı "Anaconda" şarkısına 4 buçuk dakikalık video çekti.

-Rihanna

2014 yılın popoları

New York'ta Moda Ödül Gecesi'ne katılan şarkıcı Rihanna, tasarımcı Adam Selman'ın 216 bin Swarovski mücevherleri ile süslediği elbisesini giyerek büyülemişti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle