« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Avrupa şampiyonundan gizli ders

Avrupa şampiyonu Eylül Kibaroğlu, 49,90 liraya 4 derste bilardo öğretiyor - Kibaroğlu: "Gönül ister ki bedava öğretelim ancak giderlerimiz de oluyor".

A.A
SON GÜNCELLEME

Avrupa Bayanlar Bilardo Şampiyonu Eylül Kibaroğlu, internetten verdiği ilanla 49,90 liraya 4 derste bilardo öğrettiğini duyurdu.2007 yılında 9 topta Avrupa şampiyonu olarak kürsüye çıkan Eylül Kibaroğlu, yaptığı açıklamada, amacının insanlara bilordoyu en doğru şekilde öğretmek ve sevdirmek olduğunu ifade etti.

Dersler için özel masa aldıklarını dile getiren Kibaroğlu, "Gönül ister ki bedava öğretelim ancak giderlerimiz de oluyor. Bilardo salonunda eğitim vermiyorum, daha akademik bir ortam oluşturduk. Sadece bir masanın olduğu çalışma ortamı hazırladık. Böylece öğrencilerle çok daha sakin ortamda ilgilenebiliyorum. Bu sporu insanlar düzgün ortamda, kurallarıyla öğrensin istedim" dedi.

Bilardo oynamak kadar öğretmenin de kendini mutlu ettiğini dile getiren Kibaroğlu, bunun için de çalışma ortamını uygun hale getirdiğini söyledi.Masa ve yer nedeniyle masrafların arttığını belirten Kibaroğlu, 4 saat bilardo dersinin ücretini de 49,90 lira yaparak bir paket oluşturduklarını ve bunu da indirimli satış imkanı sunan web sitesine ilan vererek duyurduklarını dile getirdi.

Eşini yenmek isteyen kadınlara gizli ders

Eylül Kibaroğlu, ders almak için başvuranlardan çoğunun kadın olduğunu belirtti.Kadınların, bilardo oynayan eşlerinden gizli ders aldıklarını dile getiren Kibaroğlu, "Amaçları eşlerine sürpriz yapmak. Gizlice ders alıyorlar ve karşılıklı oynamaya başladıklarında eşlerini yenerek şaşırtmak ve mutlu etmek istiyorlar" diye konuştu.

Çoçukları için bilardo öğrenmeye çalışan kadın kursiyerlerin de olduğunu kaydeden Kibaroğlu, öğrencilerinin arasında erkek çocuk annelerinin sayısının daha fazla olduğunu sözlerine ekledi.
Bunları da Beğenebilirsiniz