« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Avrupa Şampiyonası için gün sayıyoruz

Genç Kızlar Avrupa Şampiyonası Finalleri 18-26 Ağustos tarihlerinde Ankara’da oynanacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ankara'da hazırlıklarına devam eden Genç Kız Milli Takımımız, günde iki antrenman yaparak turnuvada başarılı olabilmek için ter döküyor, büyük emek sarfediyor.

Geçtiğimiz yıl Avrupa ve Dünya Şampiyonluğu dereceleri ile Türkiye’yi gururlandıran Milli Takımımızın önemli oyuncularından biri olan Ceyda Aktaş hedeflerinin bir ilke imza atmak olduğunu söyledi ve sözlerine şöyle devam etti;

"Avrupa Şampiyonasına sayılı günler kaldı. Her sabah takımca gün sayıyoruz. Gerçekten çok heyecanlıyız. Hedefimiz yine bir ilke imza atmak. 2011’de elde ettiğimiz başarıyı koruyacağımıza inanıyorum. Gençler kategorisinin bizi daha çok zorlayacağı bir gerçek. Takım olarak bunun önlemini alıyoruz, çalışıyoruz. Balkan Şampiyonasında talihsizlik yaşadık ama bu turnuvadan ders çıkarttık. Antrenmanlarda, Balkan Şampiyonasında yapamadıklarımızın üstüne gidiyoruz. Önemli olan da buydu zaten. Takımımızın enerjisi gerçekten çok güzel. Bu bizim için çok büyük avantaj sağlıyor. Grubumuzdan da memnunuz. Bu avantajlarımızı kullanarak yine birincilik kürsüsüne çıkacağımıza inanıyorum."


 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler