« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Avrupa sallanacak

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ligi zirvede tamamlayıp, Devler Ligi'ne katılma planları yapan sarı lacivertli ekipte, başta yabancılar olmak üzere tüm futbolcular iddialı konuşuyor. Kaptan Rüştü, ‘‘Önce lig şampiyonluğunu, ardından da Şampiyonlar Ligi'nin kapısını aralamak istiyoruz. Bunu da başaracğız’’ dedi.

VİTRİNE ÇIKARIZ

Ligin bitimine 6 hafta kala önümüzdeki yılın planlarını yapan sarı lacivertli futbolcular, yarıda kalan Avrupa hesabını bu sezon bitirmekte kararlı. Devler Ligi'nde Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edeceklerini ifade eden Fenerbahçeli futbolcular, aynı zamanda kendilerinin de vitrine çıkacağını belirtiyorlar.

FİNAL OYNARIZ

Nijeryalı Uche ve Okocha'nın yanı sıra Danimarkalı Högh ile Güney Afrikalı Moshoeu, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde ses getireceğini ve finale kadar koşacağını iddia ederek, ‘‘Biz iyi bir takımız. Kaliteli oyunculardan kuruluyuz. Türk futbolu iyi bir yerde. Dünya Kupası'ndan sonra Şampiyonlar Ligi'nde F.Bahçe fırtınası esecek’’ dediler.

BAŞARACAĞIZ

Kaptan Rüştü de arkadaşlarının iddiasına destek vererek, ‘‘Büyük düşünüyoruz. Çünkü biz büyük takımız. İnanmak kazanmanın yarısıdır. Bizim için büyük, küçük takım ayırımı yok. Her maça aynı düşünce ile çıkacağız. Hedefimiz lig sonunda şampiyonluğu elde edip, Devler Ligi kapısını aralamak’’ diye konuştu.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler