Avrupa’nın en büyük adliye sarayı, Trump Towers’a doping oldu

Serkan AKKOÇ /İSTANBUL (DHA)
14.08.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard ve Galatasaraylı yöneticiler, Trump Towers’ta hazırlanan örnek daireleri gezdi.

Trump kulelerinin rezidans bloğunda poje mimarı Brigitte Weber ve ekibi tarafından tasarlanan 600 metrekarelik Lounge’da buluşan Galatasaraylı yöneticiler Yiğit Şardan, Ahmet Dedehayır ile Hollandalı Teknik Direktör Frank Rijkaard, GS yönetim kurulu üyesi Murat Yalçındağ eşliğinde üç farklı tarzda tasarlanmış örnek daireleri gezdi. Donald Trump’ın Avrupa’da gerçekleştirdiği ilk projesi olan Trump Towers Şişli’de daire uygulamalarıyla ilgili bilgi alan Rijkaard, oda planlamalarını beğendiğini söyledi.

Bir haftada 6 daire
D Yapı Genel Müdürü İlder Tokcan, hazırlanan örnek dairelerin müşterilerin beğenisini kazanması nedeniyle son bir hafta içerisinde 6 dairenin daha satıldığını ifade ederek, “Şu anda rezidans dairelerin yüzde 40’ı satılmış durumda. Bazı müşterilerimiz başta yatırım amaçlı aldığı küçük daireleri, sonradan oturmaya karar vermeleri üzerine büyükleriyle değiştirdi” dedi.

Avukatlardan ilgi var
Trump Towers Şişli’nin ofis bloğunun henüz kaba inşaatının tamamlanmasına rağmen müşterilerin şimdiden talepte bulunduğunu belirten Tokcan, “Çağlayan’da inşa edilen Avrupa’nın en büyük adliye sarayı kulelerimize yürüme mesafesinde. Bu durum sayesinde ofis bloğu için avukatlardan yoğun talep geldi. Biz inşaata başladığımız dönemde adliye sarayı diye bir proje yoktu. Dolayısıyla bizim beklemediğimiz bir talep yarattı. Ofis bloğumuzun inşaatının adliye inşaatıyla yakım zamanlarda tamamlanacağını söyleyebiliriz” diye konuştu.

Etiketler:


EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı