Avrupa Ligi'nde 2. hafta programı

AA
30.09.2015 - 14:35 | Son Güncelleme:

UEFA Avrupa Ligi'nde gruplarda ikinci hafta maçları oynanacak.

UEFA Avrupa Ligi'nde 2015-2016 sezonunda gruplarda ikinci hafta maçları 1 Ekim Perşembe günü yapılacak.

UEFA Avrupa Ligi'nde grupların ikinci haftasında, yarın 24 maç oynanacak.

Arnavutluk temsilcisi Skenderbeu'yu deplasmanda 1-0 yenerek H Grubu'na iyi bir başlangıç yapan Beşiktaş, Portekiz'in köklü kulüplerinden Sporting Lizbon'u Atatürk Olimpiyat Stadı'nda Almanya saati ile (ASİ) saat 19.00'de konuk edecek.

İlk maçında Norveç temsilcisi Molde'ye 3-1 yenilen Fenerbahçe ise İskoçya ekibi Celtic ile puan mücadelesi verecek. Karşılaşma, Glasgow şehrindeki 61 bin kişi kapasiteli Celtic Park'ta ASİ 21.05'te oynanacak.

Son olarak Beşiktaş-Fenerbahçe derbisini yöneten Türk hakem Halis Özkahya ise İtalya'dan Lazio'nun, Fransız takımı Saint-Etienne'i konuk edeceği G Grubu maçında görev alacak.

Roma Olimpiyat Stadı'nda ASİ 19.00'de başlayacak mücadelede Özkahya'nın yardımcılıklarını Kemal Yılmaz ve Ekrem Kan yapacak. Dördüncü hakemliği Cem Satman'ın üstleneceği karşılaşmada, Tolga Özkalfa ve Ali Palabıyık da ilave yardımcı hakemler olarak sahada yer alacak.

İkinci haftanın maç programı ve saatleri şöyle:

ASİ 19.00

Rosenborg (Norveç) - Dnipro (Ukrayna)
Lazio (İtalya) - Saint-Etienne (Fransa)
Beşiktaş (Türkiye) - Sporting Lizbon (Portekiz)
Lokomotiv Moskova (Rusya) - Skenderbeu (Arnavutluk)
Belenenses (Portekiz) - Fiorentina (İtalya)
Basel (İsviçre) - Lech (Polonya)
Karabağ (Azerbaycan) - Anderlecht (Belçika)
Monaco (Fransa) - Tottenham Hotspur (İngiltere)
Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)
Schalke 04 (Almanya) - Asteras (Yunanistan)
Augsburg (Almanya) - Partizan (Sırbistan)
AZ Alkmaar (Hollanda) - Athletic Bilbao (İspanya)

ASİ 21.05

Celtic (İskoçya) - Fenerbahçe (Türkiye)
Molde (Norveç) - Ajax (Hollanda)
Rubin Kazan (Rusya) - Bordeaux (Fransa)
Liverpool (İngiltere) - Sion (İsviçre)
Krasnodar (Rusya) - Gebele (Azerbaycan)
PAOK (Yunanistan) - Borussia Dortmund (Almanya)
Club Brugge (Belçika) - Midtjylland (Danimarka)
Legia (Polonya) - Napoli (İtalya)
Dinamo Minsk (Belarus) - Rapid Wien (Avusturya)
Villarreal (İspanya) - Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti)
Olympique Marsilya (Fransa) - Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti)

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı