Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Avrupa Ligi hakemleri belli oldu

UEFA Avrupa Ligi play-off turunda temsilcilerimizin ilk maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe ile İsviçre'nin FC Sion  takımları arasında 20 Ağustos Perşembe günü Cenevre'de yapılacak saat 21:20'de başlayacak UEFA Avrupa Ligi  play-off turu ilk maçını Daniel  Stalhammar yönetecek. Bu maçta Stalhammar'ın yardımcılıklarını Magnus Sjöblom ile Joakim Flink  yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Martin Ingvarsson.

Galatasaray ile Estonya'nın Levadia Tallinn takımları arasında 20 Ağustos Perşembe günü İstanbul'da saat 21.45'de başlayacak UEFA Avrupa  Ligi play-off turu ilk maçını ise İsviçreli hakem  Cyril Zimmermann yönetecek. Bu maçta Zimmermann'ın yardımcılıklarını Antonio Luis Fernandez ile Bruno  Zurbrügg yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Alain Bieri olarak belirlendi.

Trabzonspor ile Fransa'nın Toulouse takımları arasında 20 Ağustos Perşembe günü Trabzon'da Hüseyin Avni Aker Stadı'nda saat 19.45'de başlayacak UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçını Çek Cumhuriyeti'nden Pavel Kralovec yönetecek. Bu maçta Kralovec'in yardımcılıklarını Miroslav Zlamal ile Martin Wilczek yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Tomas Kocourek olarak belirlendi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler