« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Avrupa’da bir Mustafa devri

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fransızlar onu sevdi, turneler sürüyor, tatil köylerinde bile onun adı geçiyor

Ünlü pop şarkıcısı Mustafa Sandal'ın, hem Araba single'ı, hem de bugüne kadar en ilgi gören şarkılarından derlediği yeni albümü Fransa'da satışa çıktı. Ayrıca yaz sezonu sonuna kadar Sandal'ın Araba şarkısı dünyadaki tüm Club Med Tatil Köyleri'nde fon müziği olarak çalınacak. Yani... Devir gerçekten Mustafa Sandal devri...

Suç Ben de’’ şarkısıyla müzik piyasasına adım atar atmaz sevildi, tutuldu Mustafa Sandal. Gölgede Aynı, Benim Aşka İnancım Kalmadı Hiç, Araba, İki Tas Çorba hayranlarının sayısını arttırırken; Detay'la ona duyulan sevgi kat be kat çoğaldı.

Mustafa Sandal Türkiye'nin yanı sıra Avrupa'da da tanınıyor artık. Önce ‘‘Araba’’ single'ı, ardından da üç albümünün seçme şarkılarından oluşan son albümüyle Sony Music tarafından Avrupa'ya tanıtılan Sandal, daha çıktığı hafta listelere en iyi giriş yapan şarkının sahibi oldu. Sony Music'in Ricky Martin'den sonra en çok güvendiği yabancı şarkıcısı olan Mustafa Sandal, sempatikliği ve doğallığı ile Avrupa medyasının gönlünde taht kurdu.

Sponsorluğunu Club Med'in üstlendiği albümün ilk klibi Fas'ta, Araba isimli şarkıya çekildi. Bu arada Araba isimli şarkı dünyanın dört bir yanındaki Club Med Tatil Köyleri'nde çalınacak. Başarılı şarkıcı bir yandan Avrupa'yı sallarken, bir yandan da Türkiye'deki klip çekimi ve konserlerine hız verecek.
Bunları da Beğenebilirsiniz