Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Avrupa’da başarı için 2 yıl şart

Hagi, Türk Telekom Arena’da düzenlediği basın toplantısında, beklentilerini açıkladı.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

G.SARAY Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, “Transferlerin mümkün olduğunca çabuk gelmesini isterdim ama birkaç gün daha beklememiz gerekebilir” derken, Avrupa’da başarı için 1-2 yıla ihtiyaç olduğunu söyledi. Rumen hoca, açılışı bu akşam Ajax maçıyla yapılacak olan Türk Telekom Arena’da düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi:
O takım 3 yılda oturdu
“Transferlerin mümkün olduğunca çabuk gelmesini isterdim ama durum böyle. Transfer dönemi ocak ayının sonuna kadar sürüyor. Avrupa’da rekabet edebilecek bir takım 1-2 yıl içinde oluşur. Biliyorsunuz ki bizim başarılar kazandığımız takım da 3 yılda oturdu. Açık olmak gerekirse, Avrupa kupalarına katılmamız gerekiyor. Bunun için ya Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanmalıyız ya da ligde üst sıralara tırmanmalıyız.”

Arena’da ilk gol Kazım’dan!

G.SARAY, yeni stadı Türk Telekom Arena’daki ilk idmanını dün akşam yaptı. Çift kale maç sırasında Culio ile hava topuna yükselen Barış çalışmayı yarıda bıraktı. Antrenmanı izleyen kulüp başkanı Adnan Polat, “G.Saray’ın sıcaklığı burayı yakacaktır. Arena’daki ilk antrenmanın ilk golünü Kazım attı” diyerek espri yaptı.


Bunları da Beğenebilirsiniz