Gündem Haberleri

GÜNDEM

  AVM otoparkında skandal! Oto yıkamacıda kadın müşteriye saldırdılar

  Hürriyet Haber
  22.06.2017 - 15:33 | Son Güncelleme:

  Oto yıkama çalışanının müşteriye yönelik şiddetine tepki yağdı... İstanbul Üsküdar'daki bir AVM'nin otoparkında yaşanan olay sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Oto yıkamacıya aracını bırakan kadın müşteri, çalışanın saldırısına uğradı. Yapılan açıklamada saldırganın işten çıkarıldığı duyuruldu.

  Sosyal medyada büyük tepki çeken olayda, kadın müşteri aracını yıkatmak için geldiği oto yıkamanın önünde kendisini karşılayan bir çalışanın isteği dışında işlem yapmasına itiraz etti. Bunun üzerine kadın müşterinin üzerine yürüyüp saldıran oto yıkama çalışanı, hakaretler savurdu.

  İŞ  AKDİ FESHEDİLDİ

  Saldırı ve hakarete uğrayan mağdur müşterinin kısa süre içerisinde sosyal medyada paylaştığı açıklama paylaşım rekoru kırarken, konuyla ilgili olarak Akasya AVM'den de bir açıklama geldi. Yapılan yazılı açıklamada, '21 Haziran 2017 Çarşamba günü alışveriş merkezimizin kiracılarından Miscar Oto yıkama servisinde yaşanan olayı üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

  Oto yıkama şirketinde çalışan kişinin, müşterilerden birine karşı bulunduğu saldırgan tavırlar tarafımızca asla kabul edilemez. Olaya sebebiyet veren çalışan iş akdinin feshedildiğini ayrıca hukuki sürecin de takipçisi olacağımızı paylaşmak isteriz' denildi.

  AVM otoparkında skandal Oto yıkamacıda kadın müşteriye saldırdılar

  SON 24 SAATTE NE OLDU?

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı