İZMİR HABERLERİ

AVM ödül bekliyor

DHA
28.04.2017 - 12:07Son Güncelleme :
DHA

FORUM Bornova AVM, “Mavi'nin Yeri" ve “On Bin Sıcak Kalp" projeleri ile sektörünün en önemli kuruluşu olan Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC'nin her yıl düzenlediği ödül programlarında bu yıl “Müşteri Hizmetleri" ve “Kurumsal Sosyal Sorumluluk" kategorilerinde finale kaldı. Ödüller 8 Haziran'da Viyana'da gerçekleştirilecek törende sahiplerini bulacak.

Avrupa Alışveriş Merkezleri Ödülleri'nde başvurular, proje aşamasından operasyonel sonuçlara kadar çeşitli kriterlerde değerlendirilerek Avrupa'nın en iyisi seçilmek için yarışıyor. Avrupa'nın gayrimenkul dalında en önemli ödüllerinden biri olan bu programda projeler sektör liderlerinden oluşan profesyonel bir jüri tarafından değerlendiriliyor. “Müşteri Hizmetleri" kategorisinde finale kalan, köpek emanet noktası “Mavi'nin Yeri" projesi sayesinde alışveriş merkezine gelen ziyaretçiler, gönül rahatlığıyla sevimli dostlarını buraya emanet edebiliyor. Bu sayede ziyaretçiler, akılları minik dostlarında kalmadan sinemaya girip film izleyebiliyor veya alışverişlerini yapabiliyor. “Kurumsal Sosyal Sorumluluk" kategorilerinde finale kalan “On Bin Sıcak Kalp" projesinde ise İzmir'in 30 ilçesinde 473 okuldaki ihtiyaç sahibi 10 bin çocuğa hediye edilen montlarla, çocuklar sadece yeni birer mont sahibi olmadı, aynı zamanda kendileri için yazılan on bin dilekle kalpleri de ısındı. Kampanya kapsamında sosyal medya üzerinden #onbinsicakkalp etiketi ile paylaşılan 10 bini geçen iyi dilek mesajı montların ceplerinde çocuklara ulaştı.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden AVM ödül bekliyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 12 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AVM ödül bekliyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı