Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Avea ve TTNET markaları Türk Telekom çatısı altında birleşti

  Hürriyet Haber
  26 Ocak 2016 - 10:35Son Güncelleme : 26 Ocak 2016 - 14:45

  İletişim operatörü Türk Telekom, entegrasyon sürecini tek marka ile devam ettiriyor. Avea ve TTNET markalarını ‘Türk Telekom’ markası altında birleştiren şirket, bu markaları artık kullanmayacak.

  Akıllı telefonlarda yazan Avea markası yerine artık Türk Telekom yazacak.Avea ve TTNET markaları Türk Telekom çatısı altında birleşti
  Türk Telekom'un yeni logosu

  Marka birleşmesini; işgücünde hiçbir kesintiye gitmeden, servislerde herhangi bir aksama yaşamadan tamamladıklarına dikkat çeken Türk Telekom CEO’su Rami Aslan bu sayede, artık çok daha fazla hareket halinde olan müşterilerine hrhangi bir yerden dünyaya bağlanma imkanını, birden fazla cihaz ve hizmet kanalıyla sunabileceklerini vurguladı.

  TEK LOGO ALTINDA BİRLEŞMENİN ARDINDAN;

  - Tek marka altında birleşen Türk Telekom’un müşterileri; mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetlerine artık tek mağazadan, tek çağrı merkezinden ve tek internet sitesinden erişecek.

  - Avea, TTNET ve Türk Telekom’un mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetleri, 27 Ocak 2016 itibariyle “Türk Telekom” tek markasıyla müşterilere sunulacak.

  2004 YILINDA ARİA-AYCELL BİRLEŞMİŞ, AVEA DOĞMUŞTU

  Aria-Aycell evliliği 2004 yılında ‘Avea’ adlı ana markasını yaratmış, Aria ve Aycell'in ayrı ayrı sürdürdüğü markalarının yerini Avea almıştı. Avea markası, Aria ve Aycell’in baş harflerinin arasına ‘ve’ takısının konması ile oluşturulmuştu.

  Etiketler: türk telekom , ttnet , avea
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı