Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Avea’dan forma ve maç bileti

Avea, hayata geçirdiği yeni kampanyası ile futbolsever abonelerine 2008 – 2009 sezonu boyunca maç bileti ve forma kazanma fırsatı sunuyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor futbol takımlarının aynı anda sponsoru olan Avea, futbolsever abonelerinin lig heyecanına ortak olarak, abonelerine yüzlerce forma ve maç bileti hediye ediyor.

Lig boyunca forma kazanma şansı

Hayata geçen yeni kampanya ile takımının ismini, ad, soyad ve adresini 4848’e ücretsiz SMS göndererek kayıt olan tüm bireysel hat ve kamu hattı sahibi Avea aboneleri, faturalarındaki her 20 YTL veya 100 kontör yüklemesi için bir çekiliş hakkı elde ediyor. Her ayın ilk haftası Milli Piyango tarafından yapılacak çekiliş ile belirlenecek şanslı abonelerse FB, GS,TS veya BJK formalarından birini kazanıyor.

Avea aboneleri maç heyecanını statlarda yaşayacak

Avea’nın yeni kampanyası kapsamında ayrıca, hafta içi her gün saat 13.00’ten sonra takımının ismini 1212’ye SMS ile gönderen ilk 5 bireysel hat ve kamu hattı sahibi aboneler de FB, GS, BJK ve TS’nin o hafta kendi sahasında oynayacağı maça 2’şer kişilik bilet kazanma şansı elde ediyor.

Sezon boyunca BJK, FB, GS ve TS’nin kendi sahasında oynadığı her maç için abonelerine 50 bilet hediye edecek olan Avea, abonelerine maç bileti kazandıkları bilgisini günlük olarak iletiyor ve maç bileti kazanmak için gönderilen kısa mesajları 1 SMS / 2 kontör ile ücretlendiriyor.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz