Gündem Haberleri

  Avcı: Kararları tek tek ayıramam

  Hürriyet Haber
  06.12.2014 - 13:56 | Son Güncelleme:

  Bakan Nabi Avcı, Antalya'daki 19'uncu Milli Eğitim Şurası Genel Kurul kararlarını değerlendirdi. Avcı, "Kararları tek tek 'iyi kötü' diye ayıramam" dedi.

  İşte Avcı'nın konuşmasından satırbaşları:

  Şura kararı olarak alınan her karara saygımız var. Yayınlayacağız onaylandıktan sonra. Ne zaman hayata geçecek paylaşacağız. Yürüttüğümüz çalışmalara ışık tutan kararlar da alındı. Öyle kararlar var ki ikisini birden hayata geçirmek mümkün değil. Hem ders saatleri artırılsın, hem fazla ders olsun hepsi olmuyor. Zamanı geldikçe uygulama şansı bulacağımız ümit ediyorum. Şurada tavsiye niteliğinde alınan kararlar bizim doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.

  Kılıçdaroğlu düşüncelerini tabii ki açıklayabilir. Bu kararlara gönül rahatlığıyla doğrudur diyenler olmayabilir, hepsi yanlış da denilemez. Şurada 200'e yakın karar alındı. Komisyonda karar alınamayan konular anlaşılamadığı için karar alınmadı. Çok olumlu görüşler olsa bile bazı konular gündemde olmadığı için burada görüşelememiştir. Kılıçdaroğlu'nun hangi kararları yanlış bulduğunu bilmiyorum.

  OSMANLICA AÇIKLAMASI

  Genel kurul bu kararlarının tümünü kabul etti ve oyladı. Kararları tek tek iyi kötü diye ayıramam bir bakan olarak.


  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı