« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Avcı: Bana değil koltuğa saygı

A Millilerimizin 3-0 kazandığı Estonya maçının ardından bir açıklama yapan teknik direktör Abdullah Avcı, eleştirileri değerlendirdiklerini ama her şeyden önce kendisine olmasa da koltuğuna saygı duyulmasını istemedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Abdullah Avcı'nın açıklamaları şöyle;

"Kadıköy'e Mili Takımı desteklemeye kırmızı beyaz renklerle gelen herkese teşekkür ediyorum. Oyunun ilk 9 dakikasında arzu ve istek anlamında mükemmel oynadık. 10 kişi kaldıktan sonra daha da zorlandık diyebilir. Zorlanmamızdaki en önemli nedenlerden birisi zemindeki sorunlar oldu.  Golleri bulduktan sonra rahatladık. Son bölümlerde biraz oyundan düşsek de topun bizde kalmasını başardık.

10 gündür herkes ailelerinden uzak tamamen yoğun bir şekilde bu iki maçı çalıştık. Oyuncularımızda son derece fedakarlık yaptı. Herkes benim için aynı. Tercihler tartışılabilir ama ben sadece koltuğa saygı duyulmasını istiyorum. Sadece bir oyuncu üzerinden gidilmemeli. Hem Selçuk hem Hamit bu takımı dünya kupasına götürecek oyunculardır. Hepsi bizim için çok değerli.

Bize oyun anlamında yapılan eleştirilere saygı duyup cebimize koyarız.  Biz bir aileyiz herkes katkı sağlayacak. Ekim ayında bir kez daha bir araya geleceğiz. Buraya gelen herkes çok değerlidir Futbolcular ve teknik heyet katkı sağlamak için buraya geliyor. Şu anki sonuç bizi sevindiriyor ve motive ediyor. Selçukla aramızda bir sorun olmaz. Ben onu genç takımlardan beri tanıyorum. O bu takımın önemli  ayaklarından birisi. Fakat eleştiri yaparken diğer oyunculara da saygısızlık yapmamak gerekir.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler