NEVŞEHİR HABERLERİ

Avanos'ta belediye çalışanlarına yönelik anket uygulaması

AA / Ercan Kılıçlı
24.02.2016 - 14:18Son Güncelleme :
AA / Ercan Kılıçlı

NEVŞEHİR (AA) - Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Semra ve Vefa Küçük Sağlık Yüksekokulu ile Avanos Belediyesi işbirliğinde ilçede "İş Sağlığı Anketi ve Eğitim" çalışmaları yapılıyor.

Yüksekokul'un Hemşirelik Bölümü 4. sınıf öğrencileri tarafından yürütülen anket uygulamasında belediye çalışanlarını kapsayan iş sağlığı anketi düzenleniyor.

AA muhabirine açıklamada anketör Olgay Karabulut, belediye çalışanlarıyla yapılan anket çalışmasının üniversitede ilgili birimlerce incelenerek, elde edilecek verilere göre eğitim seminerleri düzenleneceğini kaydetti.

Karabulut, "Üniversitemizde istatistiksel veriler ışığında değerlendirilerek ihtiyaç duyulan konularda iş sağlığı eğitimleri düzenlenecek. Yapılan çalışma ile hem sağlık bölümü öğrencileri tecrübe kazanacak hem de belediye çalışanları ihtiyaç duydukları konularda eğitim ve destek almış olacak. Anketlerde çalışanların fiziksel, ruhsal ve farkındalık düzeylerini belirlemeye yönelik sorular yer alıyor" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Nevşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Nevşehir ilinden Avanos'ta belediye çalışanlarına yönelik anket uygulaması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 14 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Avanos'ta belediye çalışanlarına yönelik anket uygulaması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı