« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aurelio ile Kemal idmanda kapıştı

Fenerbahçe, hafta sonunda Gençlerbirliği ile yapacağı maçın hazırlıklarına 1 günlük izinin ardından başlarken, antrenman maçında birbirlerine yaptıkları sert müdahaleler nedeniyle Aurelio ve Kemal arasında kısa süreli gerginlik yaşandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Bir pozisyondan sonra 2 futbolcu tartıştı. Aurelio, elini Kemal'in yüzüne doğru götürerek bu futbolcuyu itti. Takım kaptanı Ümit ile antrenör Koch, araya girerek 2 futbolcu arasındaki gerginliğin büyümesini önledi. Her iki oyuncuyu takım arkadaşları yatıştırdı.

Pierri denedi

Teknik direktör Christoph Daum, antrenmanda hücum organizasyonları, kanat ortaları ve gol çalışmalarının ardından takımına uzun bir süre çift kale maç oynattı. Daum, çift kale maçta G.Birliği karşısında sahaya süreceği 11 kişilik kadroyu denedi. Alman çalıştırıcı cezalı Tuncay'ın yerine Van Hooijdonk'a ilk 11'de yer verdi. Van Hooijdonk'u forvet mevkiinde görevlendiren Daum, geçen haftalarda hücum üçlüsünün solunda oynattığı Nobre'yi bu kez sola alıp, sağda Nicolas Anelka'yı denedi.

UMATEM çocukları Samandıra'daydı

FENERBAHÇE'nin dün akşamki idmanını Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Uçucu Madde Araştırma, Tedavi ve Eğitim Merkezi'nden (UMATEM) 10 madde bağımlısı çocuk da izledi. Tedavi gören çocukları antrenmana getiren kliniğin sosyal hizmet uzmanı Harun Kayışoğlu, tedavi süresi içinde bu çocukları toplumla kaynaştırmanın çok önemli olduğunu söyledi. Çocuklar, Luciano ve Alex ile biraraya gelip fotoğraf çektirdi. İdmanı Van Hooijdonk'un Hollanda'dan gelen konukları ve Sabancı Üniversitesi'nden birkaç öğrenci de izledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler