« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aurelio Cimbom yolunda

Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Mehmet Aurelio Galatasaray'a mı gidiyor?

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fanatik Gazetesi'nin haberine göre: "Derbiden üzgün ayrılan Fenerbahçe'ye bir şok daha... Sarı-Lacivertli yöneticilerle arası açık olan Aurelio'nun menaceri Bayram Tutumlu'nun Galatasaray'la temasa geçtiği öğrenildi.

‘Uzatma geçerli değil’

Fenerbahçe Yönetimi ile Mehmet Aurelio’nun menaceri Bayram Tutumlu arasında esen sert rüzgarlar giderek daha da şiddetleniyor. Tutumlu sezon sonunda Aurelio’nun Fenerbahçe ile olan sözleşmesinin bittiğini belirterek, “Fenerbahçe’nin bir yıllık opsiyon üzerinden sözleşmeyi uzatması kesinlikle geçerli değildir. Bunu FIFA ve UEFA’ya da sorup öğrenebilirlerdi. İki hafta sonra Marco tamamen serbest kalıyor. Türkiye ya da Avrupa’da istediği takıma gidebilir. Buna kimse engel olamaz” diye konuştu.

Tekrar görüşecekler...

Tutumlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Aurelio devre arasında Fener’den ayrılacaktı. Ancak benim ailemden gelen baskı yüzünden transfer gerçekleşmedi. Sezon bittikten sonra herşey ortaya çıkar.” Aurelio’nun Fenerbahçe’deki geleceği hakkında bu sözleri sarfeden Tutumlu’nun Galatasaray ile temas halinde olduğu ifade ediliyor. Aurelio gibi bir oyuncuyu bonservis bedeli ödemeden transfer etme fikri Cim Bom’un iştahını kabartırken, Sarı-Kırmızılı yöneticilerin önümüzdeki günlerde bir kez daha Tutumlu ile görüşmesi bekleniyor."

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz