ANTALYA HABERLERİ

ATSO’dan ‘Yenilikçi Kobilerle Devler Ligine Koşuyoruz’ Toplantısı

IHA
20 Ekim 2015 - 11:07Son Güncelleme : 20 Ekim 2015 - 11:08

ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI DAVUT ÇETİN, 'YENİLİKÇİ KOBİLERLE DEVLER LİGİNE KOŞUYORUZ' KONULU BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILACAĞINI BELİRTTİ

IHA

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, 23 Ekim’de düzenlenecek ‘Yenilikçi Kobilerle Devler Ligine Koşuyoruz’ bilgilendirme toplantısında üyelerin devlet destekleri ve hibelerden daha fazla yararlanmaları, desteklere daha kolay başvuru yapabilmelerini sağlayacak bilgilerin paylaşılacağını bildirdi.
ATSO, Üniversite, Sanayi işbirliği kapsamında, 23 Ekim 2015 tarihinde, 14.00-17.00 saatleri arasında, ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda “Yenilikçi Kobilerle Devler Ligine Koşuyoruz” bilgilendirme toplantısı düzenlenecek. Konuya ilişkin bir açıklama yapan ATSO Başkanı Davut Çetin, “Akdeniz Üniversitesi ile birlikte düzenlenecek toplantıda üyelerimizin devlet destekleri ve hibelerden daha fazla yararlanmaları, proje fikirlerini olgunlaştırarak desteklere daha kolay başvuru yapabilmelerini sağlayacak bilgiler paylaşılacak” dedi.
Başkan Çetin, Ülkemizde ekonomik gelişmenin sağlanmasında özel sektörün güçlendirilmesi ve rekabetçiliğin geliştirilmesinde hibe desteklerinden yararlanmanın önemi gün geçtikçe artmaktadır, gerek ulusal gerekse uluslararası hibe desteklerinin ülkemizin geleceğini şekillendirecek yatırım kararlarını etkilemektedir. Temel sorun teknolojiyi, inovasyonu sadece kullanan değil, üreten bir ülke olma yolunda fırsatların değerlendirilmesidir. Ar-Ge ve inovasyon altyapısının oluşturulması, sınırlı kaynakların önceliklendirilerek, rekabet üstünlüğü sağlanması ve yüksek teknolojili katma değeri yüksek ürün elde etme yolundaki fırsatları üyelerimize yapacağımız bu toplantılarla ulaştırmayı hedefliyoruz” dedi.
Toplantıya, KOSGEB, BAKA ve Gebze Teknik Üniversitesi kurumlarından yetkili kişilerin konuşmacı olarak katılacağını söyleyen Başkan Davut Çetin, “Değerli konuşmacılar katılımcılarla proje fikirlerinin geliştirilmesi, destek arayışı süreci ve bu konudaki hibe destekleri hakkında güncel bilgileri paylaşacaklar. Gebze Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Merkezi Yöneticisi Dr. Fatih Al, Antalya KOSGEB Müdürü Selim Erkoç ve BAKA Genel Sekreteri M. Sırrı Özen tarafından ayrıntılı bilgiler verilecek. İş hayatındaki her kesim için son derece faydalı olacağını düşündüğüm bu toplantıya tüm üyelerimizi ve çalışanlarını bekliyoruz.”
Başkan Çetin, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki eğitim faaliyetlerinin ATSO internet sayfasındaki (www.atso.org.tr) “ATSO Akademi” bağlantısından, twitter.com/ATSOAkademi ve facebook.com/AtsoAkademi’den takip edilebileceğini sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden ATSO’dan ‘Yenilikçi Kobilerle Devler Ligine Koşuyoruz’ Toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Ekim 2015 tarihinde saat 11 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ATSO’dan ‘Yenilikçi Kobilerle Devler Ligine Koşuyoruz’ Toplantısı haberi güncellenecektir.

  ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ
  16 Ağustos 2017, Çarşamba
  • İmsak
   04:23
  • Guneş
   06:08
  • Öğle
   13:12
  • İkindi
   16:57
  • Akşam
   19:56
  • Yatsı
   21:27
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı