ANTALYA HABERLERİ

ATSO Akademi’den İş Dünyası İçin 2 Farklı Eğitim

IHA
31.07.2015 - 14:08Son Güncelleme :

YEREL HABERLER ANTALYA

IHA

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) bünyesindeki ATSO Akademi tarafından “50 Saatlik Adobe Illustrator Eğitimi” ve “Tehlikeli Maddelerin Karayolunda Taşınmasına Yönelik Uluslararası Antlaşma (ADR) Bilgilendirme Toplantısı” gerçekleştirilecek. 3-17 Ağustos tarihinde düzenlenecek “50 Saatlik Adobe Illustrator Eğitimi” eğitmen Sezgin Sorhun tarafından; Illustrator kullanım amacı? Nelerde kolaylık sağlar? Photoshop gibi mi? Yeni dokümanla başlama, yüklü şablonlarla çalışmak, pencil aracıyla çalışmak, ek kütüphaneleri tanımak, brush tiplerini tanımak, brush’lar paletini tanımak, objelerle çalışmak, farklı type araçlarıyla çalışmak, type stilleri ile çalışmak, pen aracını kullanmak, path üzerine type yaratmak, vector ve raster grafikleri anlamak, character paletini anlamak, find ve replace seçeneklerini kullanmak, open type paleti anlamak, adobe bridge’i anlamak, ıllustrator galleri kullanmak, adobe pdf presets kullanmak, live paint kullanmak, simplify paths kullanmak, converting colours (renkler) anlamak, web dosya formatlarını anlamak konu alt başlıkları hakkında bilgiler aktarılacak.
07 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek “Tehlikeli Maddelerin Karayolunda Taşınmasına Yönelik Uluslararası Antlaşma (ADR) Bilgilendirme Toplantısı”nda ise eğitmen Gönül Bütüner tarafından, tehlikeli maddeleri gönderenlerin, alıcıların, dolduranların, yükleyenlerin, boşaltanların, paketleyenlerin, taşımacıların ve tehlikeli maddeleri taşıyan her türlü taşıt sürücüleri veya operatörlerinin hak, sorumluluk, yükümlülük ve çalışma koşullarına ilişkin usul ve esaslar belirtilen yönetmelik hükümleri ve bağlantılı diğer mevzuat ilgili firmalara bir çok yeni yükümlülükler hakkında bilgi verilecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden ATSO Akademi’den İş Dünyası İçin 2 Farklı Eğitim hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Temmuz 2015 tarihinde saat 14 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ATSO Akademi’den İş Dünyası İçin 2 Farklı Eğitim haberi güncellenecektir.

ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ
21 Kasım 2017, Salı
 • İmsak
  05:56
 • Guneş
  07:35
 • Öğle
  12:54
 • İkindi
  15:35
 • Akşam
  17:53
 • Yatsı
  19:20
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı