ANTALYA HABERLERİ

Atölye fotoğraflarına tam not

DHA
31.03.2017 - 13:18Son Güncelleme :
DHA

 

Yusuf DEMİR/ANTALYA, (DHA) - AKDENİZ Üniversitesi (AÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) Fotoğraf Bölümü öğrencileri, atölye çalışmalarını eş zamanlı 2 salonda beğeniye sundu.

GSF fuayesindeki serginin açılışı GSF Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ömer Zaimoğlu, Doç. Dr. Zehra Yiğit, GSF Fotoğraf Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Nafia Özdemir Hanyaloğlu, atölye hocaları ve sınıf temsilcileri birlikte yaptı. Serginin açılışında konuşan Yrd. Doç. Nafia Özdemir Hanyaloğlu, öğrencilerin dönem boyunca bilgi birikimlerini ve duygu durumlarını renkli ve siyah-beyaz fotoğraf diliyle ifade ettiğini belirtti.

Atölye hocaları Aslı Toprak, Bekir Kirişcan, Candaş Boranoğlu, Handan Dayı, Hüsamettin Çakaloğlu, Uğur Günay Yavuz'un gözetiminde farklı teknik ve konularda üretilen büyük beğeni kazandı. Mezun ve yabancı uyruklu öğrencilerin de eserleriyle destek verdiği sergide 49 renkli ve siyah-beyaz fotoğraf yer alıyor. Sergi, 7 Nisan Cuma gününe kadar açık kalacak.

FOTOĞRAFLI 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Atölye fotoğraflarına tam not hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 13 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Atölye fotoğraflarına tam not haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı