ANKARA HABERLERİ

ATO’de hedef yüzde 100 üye memnuniyeti

Hürriyet Haber
23.10.2017 - 15:55Son Güncelleme :

Ankara Ticaret Odası (ATO) bünyesinde faaliyet gösteren Ankara Ticaret Sicili Müdürlüğü personeli, düzenlenen çalıştayla yasalar ve uygulamaları hakkında bilgilendirildi.

Hürriyet Haber

ATO Meclis Salonu’nda gerçekleşen çalıştayın kapanışında konuşan ATO Başkanı Gürsel Baran, görevi devraldıklarından bu yana başta ticaret sicili olmak üzere üyelere sundukları hizmetleri iyileştirmeye yönelik çalışmalar yürüttüklerini anlattı. 
Ticaret Sicili Müdürlüğü’nün yaptığı iş gereği çok yoğun çalışan bir birim olduğuna dikkat çeken Baran, üyelerin daha iyi hizmet alabilmesi için fiziki şartları iyileştirdiklerini söyledi. Baran, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı bürokratlarının ATO personeliyle bilgi ve tecrübe paylaşımı yapmasının da çok önemli olduğunu belirterek, İç Ticaret Genel Müdürü Adnan Yankın ve diğer eğitmenlere teşekkür etti. Baran, “Ankara Ticaret Sicili Müdürlüğü’nün hizmet kalitesini bu çalıştay neticesinde daha da yukarıya taşıyacağına yürekten inanıyorum. Hedefimiz, yüzde 100 üye memnuniyeti” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden ATO’de hedef yüzde 100 üye memnuniyeti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Ekim 2017 tarihinde saat 15 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ATO’de hedef yüzde 100 üye memnuniyeti haberi güncellenecektir.ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

22 Nisan 2018, Pazar
 • İmsak
  04:22
 • Guneş
  05:54
 • Öğle
  12:53
 • İkindi
  16:38
 • Akşam
  19:40
 • Yatsı
  21:06
Sayfa Başı