ADANA HABERLERİ

ATO'dan müşteri bulma eğitimi

DHA
30.04.2017 - 11:03Son Güncelleme :
DHA

ADANA Ticaret Odası (ATO), kentteki dış ticaret elemanı ihtiyacının karşılanması, mevcut dış ticaret çalışanlarının bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi amacıyla 'Uluslararası Pazarda Müşteri Bulma ve Satış Eğitimi' düzenleyecek.
ATO hizmet binasında 3-5 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz gerçekleştirilecek etkinlikle ilgili konuşan ATO Başkanı Atila Menevşe, "Odamız Avrupa İşletmeler Ağı Ofisi, İlimizin nitelikli dış ticaret elemanı ihtiyacının karşılanması, mevcut dış ticaret çalışanlarının bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi amacıyla, işletmelerin dış ticaret bölümü çalışanları ve ihracat alanında kariyer yapmak isteyenlere yönelik 3 günlük 'Uluslararası Pazarda Müşteri Bulma ve Satış Eğitimi' düzenleyecek" dedi.
'İHRACATIN AYRINTILARI KONUŞULACAK'
Eğitime katılımın ücretsiz olduğunu vurgulayan Atila Menevşe, şunları kaydetti:
"Ancak eğitim sertifikalı olduğu için eğitime devam zorunluluğu bulunmaktadır. Programa kayıt yaptırdıktan sonra düzenli olarak katılmayan kursiyerlerden eğitim bedeli olarak 100 lira tahsil edilecek ve eğitimin tamamına katılmayanlara sertifika verilmeyecektir. Aynı şirketten en fazla 2 kişi eğitime katılabilir. Eğitime katılım sayısı salon kontenjanı olan 100 kişi ile sınırlıdır. 'Uluslararası Pazarda Müşteri Bulma' eğitimi verilecektir. Ayrıca ATO üyesi firmaların kendi ürünlerinin ihracatı için pazar araştırması, hedef pazar tespiti ve hedef pazarlardaki potansiyel alıcılara ulaşmak için kullanabilecekleri masa başı pazar araştırması kaynaklarının neler olduğu katılımcılara uygulamalı olarak öğretilecektir."
 
Yusuf BAŞTUĞ/ ADANA, (DHA)

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden ATO'dan müşteri bulma eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Nisan 2017 tarihinde saat 11 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ATO'dan müşteri bulma eğitimi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı