ADANA HABERLERİ

ATO’dan Arıkan Ve Çatak’a “Hayırlı Olsun” Ziyareti

IHA
25.02.2015 - 11:09Son Güncelleme :

ADANA TABİP ODASI BAŞKANI PROF. DR. H. NESLİHAN ÖNENLİ MUNGAN İLE GENEL SEKRETER DR. HAKAN ŞEN, ADANA KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ'NE GETİRİLEN PROF. DR. OSMAN KÜRŞAT ARIKAN VE HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜNE ATANAN DR. KADİR ÇAĞLAR ÇATAK’A MAKAMINDA ZİYARET EDEREK “HAYIRLI OLSUN” DEDİ.

IHA

Adana Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. H. Neslihan Önenli Mungan ile Genel Sekreter Dr. Hakan Şen, Adana Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne getirilen Prof. Dr. Osman Kürşat Arıkan ve Halk Sağlığı Müdürlüğüne atanan Dr. Kadir Çağlar Çatak’a makamında ziyaret ederek “hayırlı olsun” dedi.
Adana Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. H. Neslihan Önenli Mungan, hekim olmanın; öncelikle tüm sağlık ihtiyacı içinde olanların, sonra tüm insanların hatta tüm canlıların hak ve ihtiyaçlarını gözetmek, hiç bir ayrım yapmadan, her koşulda ve her yerde eşit hizmet vermek anlamlarını taşıdığını söyledi. Mungan, "Bu hizmeti karşılıksız ve beklentisiz sunan hekimlere görevleri konusunda destek olmak, meslek onurlarını ve özlük haklarını korumak ve toplumsal süreçlerde demokratik, humanist, düzeltici ve bilinçlendirici görev anlayışı ile hareket edip yer almak da Adana Tabip Odasının da içinde olduğu tüm tabip odalarının ve TTB’nin temel görevleri arasında yer almaktadır. Ortak ve değişmez noktalarımız insan ve sağlık olduğu için kamu hastaneleri ve sağlık müdürlükleri ile işbirliği yapmanın ve hedef beraberliği çatısında birleşerek hareket etmenin kentin ve hekimlerin sorunlarının düzeltilmesi için vazgeçilmez unsurlar olduğunu kanısındayız. Biz de bu düşünce ve beklentilerle Kamu Hastaneleri Genel Sekreterimiz Prof. Dr. Osman Arıkan ve Halk Sağlığı Müdürümüz Dr. Çağlar Çıtak’ı ziyaret etmek istedik. Tanışmanın yanı sıra karşılıklı dileklerin iletildiği ve ortak projelerin üretilmesinin planlandığı bu ilk ziyaretin tüm sağlık çalışanlarına olumlu yansımasını görmeyi yürekten diliyoruz” diye konuştu.
SAĞLIKLI BİR HALK VE MUTLU ÇALIŞAN KİTLESİ OLUŞTURMAK İSTİYORUM
Vatandaşlara nitelikli sağlık hizmeti sunmak istediklerini belirten Adana Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Kürşat Arıkan, “Çalışanlarımıza daha kaliteli, huzurlu, adaletli ve güvenli iş ortamı sağlayarak, vatandaşlarımıza daha ulaşılabilir, sürdürebilir ve nitelikli sağlık hizmeti sunmak hedefim olacaktır. Gerek bakanlığımız gerekse kurumumuzun vizyonu çerçevesinde Adana Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri olarak üstlendiğim misyonun bilincindeyim. Çalışanlarımıza daha kaliteli, huzurlu, adaletli ve güvenli bir iş ortamı sağlayarak, vatandaşlarımıza daha ulaşabilir, sürdürülebilir ve nitelikli sağlık hizmeti sunmayı istiyorum. Adana Kamu Hastaneleri Birliği Yönetimi’nde kurulan yeni yapılanmanın sağlıklı bir halk, mutlu ve güvenli bir çalışan kitlesi oluşturmasını temenni ederim" şeklinde konuştu. Arıkan, Adana Tabip Odası yönetiminin ziyaretinden çok memnun kaldığını, sağlıkta verilen hizmetin kalitesinin arttırılması ve çalışan memnuniyetine yönelik konularda işbirliğine ve koordinasyona her zaman açık olduğunu ifade etti.
Adana Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Kürşat Arıkan’ın makamından ayrılan Adana Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. H. Neslihan Önenli Mungan ve Genel Sekreter Dr. Hakan Şen, Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Ömer Eşki ve ATO Aile Hekimlik Komisyonu Başkanı Dr. Yaşar Ulutaş’ında katılımıyla Halk Sağlığı Müdürü Dr. Kadir Çağlar Çatak’ı da ziyaret edip, “hayırlı olsun” diyerek mesleki konularda istişarede bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden ATO’dan Arıkan Ve Çatak’a “Hayırlı Olsun” Ziyareti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 11 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ATO’dan Arıkan Ve Çatak’a “Hayırlı Olsun” Ziyareti haberi güncellenecektir.

ADANA NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  05:54
 • Guneş
  07:36
 • Öğle
  12:43
 • İkindi
  15:15
 • Akşam
  17:30
 • Yatsı
  19:01
Sayfa Başı