GeriSpor Atıcılık heyecanı Düzce'de yaşandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Atıcılık heyecanı Düzce'de yaşandı

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından organize edilen Avcıbaşı kupası Düzce'de gerçekleştirildi.

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan ve bu yıl 5.si gerçekleştirilen Avcıbaşı kupası bu yıl da Gümüşova Elmacık Atış Poligonunda yapıldı.

Çorum, Karaman, Düzce, Burdur, Muğla, İstanbul, Kastamonu, Zonguldak, Sakarya, Bursa, Çankırı ve Manisa illerinden toplam 120 sporcunun katıldığı müsabakalarda büyük çekişme yaşandı.

Müsabakalar sonucunda, Büyük Erkeklerde Takım halinde 1. İstanbul Yakacık Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü, 2. Çorum Gençlik ve Spor Kulübü, 3. Karaman Gençlik ve Spor Kulübü oldu.

Büyük Erkeklerde ise 1. İstanbul Bölgesinden Cüneyt Karakuş, 2. Karaman Bölgesinden Hasan Şimşek, 3. İstanbul Bölgesinden Mehmet Topluoğlu oldu.

Av Teskereli Büyük Erkeklerde takım halinde 1. Bursa Meydancık Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü, 2. İstanbul Yakacık Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü, Düzce Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü oldu. Genel Klasmanda Manisa Bölgesinden Mehmet Bozoğlu 1. , Bursa Bölgesinden Oktay Çivi 2, Bursa Bölgesinden Ertuğrul Topçu 3. oldu.

Dereceye girenlere Ödüllerini Yarışmaları izleyen Düzce Valisi Vasip Şahin, Belediye Başkanı İsmail Bayram, Avcılık ve Atıcılık Spor As Başkanı Atilla İshak Tankut ve Gümüşova Kaymakamı Mustafa İkbal Eşki verdi.

Yarışma sonunda ayrıca protokol üyelerine de havalı tüfek ve özel yapılmış kılıç ile çeşitli hediyeler de takdim edildi.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle