ESKİŞEHİR HABERLERİ

Atıcı Milletvekilliği Aday Adaylığını Açıkladı

IHA
28.02.2015 - 16:44Son Güncelleme :

AK PARTİ ESKİŞEHİR ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN İBRAHİM ATICI, PARTİNİ İL TEŞKİLATINDA BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ.

IHA

AK Parti Eskişehir Milletvekili aday adaylığını açıklayan İbrahim Atıcı, partini il teşkilatında basın toplantısı düzenledi.
Toplantıda konuşan Atıcı, Eskişehir’den 4 milletvekili çıkarmayı hedeflediklerini ve 2023 hedeflerine ulaşmak olduğunu belirtti. Atıcı, “Bugün 28 Şubat postmodern darbenin yıl dönümü, karanlık günler. Milletin değer yargısıyla, iradesiyle, yöneticilerin değer yargıları örtüşmediğinden bu millet çok çekti. 30 yıl başörtüsü sorunu ile boğuştuk. Sözde irticayla mücadele ettik. Enerjimizi boşa harcadık. Bu ülkenin ileri gelen siyasileri, akademisyenleri arasında gerçek olmayan sanal sorunlarla uğraştılar. Gücünü milletten almayan kurum ve kuruluşların, bürokratların brifinglerine muhatap olduk. Millet iradesiyle seçilen kadın vekiller, başörtüsünden dolayı meclisten atıldı. Kızlarımız üniversiteden kovuldu. Artık bunlar tarih oldu. Dün bu ülkenin minarelerinden ezanlar susturulmaya çalışılırken, bugün okullarında Kur’an-ı Kerim okutuluyor” dedi.
“Milletin ve İslam aleminin beklentisi bizim daha iyi olmamızdır” diyen Atıcı, şöyle devam etti:
“7 Haziran seçimleri, Türkiye yönetim yapısının değişmesi açısından çok ama çok önemlidir. Yeni anayasa yapmak için 400 milletvekili hedefi çok önemlidir. Bu hedefe ulaşmak için bize verilen görevin ne olduğuna bakmaksızın gücümüzün yettiği kadar vaktimizle, malımızla, canımızla hep birlikte çalışacağız. Eğer milletvekili olursam, teşkilatımızın emrinde, mahalle başkanımdan il başkanıma kadar sağlam ve istikrarlı bir teşkilat yapısıyla sizlere hizmet edeceğim. Ötekileştirmeden, herkesi kucaklayan, her şeyden önemlisi aranızda olan vekil olma gayreti içinde olacağım.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Atıcı Milletvekilliği Aday Adaylığını Açıkladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Şubat 2015 tarihinde saat 16 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Atıcı Milletvekilliği Aday Adaylığını Açıkladı haberi güncellenecektir.

ESKİŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ

14 Aralık 2017, Perşembe
 • İmsak
  06:18
 • Guneş
  08:04
 • Öğle
  13:04
 • İkindi
  15:27
 • Akşam
  17:42
 • Yatsı
  19:17
Sayfa Başı