Gündem Haberleri

  Atı alan çoktan Üsküdar'ı geçti

  Sinan DOKER
  14.07.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Bülent Ersoy, Armağan Uzun'la evliliğinin ardından çıkan dedikoduları umursamadığını, "Atı alan Üsküdar'ı geçti" sözleriyle ifade etti.

  Perşembe akşamı Star TV'de yayınlanan, "Bülent Ersoy'la Yıldızların Altında" programıyla hayranlarının karşısına çıkan Bülent Ersoy, evliliğiyle ilgili yapılan spekülasyonlara canlı yayında cevap verdi. Ersoy, "İsteyen istediğini söylesin. Atı alan çoktan Üsküdar'ı geçmiş. Ben çok mutluyum" dedi. "POPSTAR Alaturka" yarışmasının finalistleri arasında yer alan Armağan Uzun'la 07.07.2007 tarihinde nikah masasına oturan Bülent Ersoy, evlendikten sonra ilk kez kendi programıyla hayranlarının karşısına çıktı. Star TV'de canlı yayınlanan, "Bülent Ersoy'la Yıldızların Altında" adlı programına tekneyle gelen Ersoy, kendisini görüntüleyen gazetecilerin, "Evliliğinize Armağan Bey'in ailesi tepki göstermiş" sorusuna sinirlendi. Ünlü sanatçı, "Yok öyle bir şey. Tepki alma denen bir şey yok. Evlendim ve çok mutluyum. Nikah olmuş bitmiş, siz halen ne konuşuyorsunuz. Atı alan Üsküdar'ı geçmiş. Çok mutluyum" dedi.
  Beni istediler
  Medya mensuplarına kızmadığını söyleyen Bülent Ersoy canlı yayında, "Gazeteci arkadaşlar, bana Armağan'ın ailesinin beni isteyip istemediğini sordular. Ben şimdi tüm hayranlarımın karşısında açıklıyorum, Armağan'ın ailesi gelip beni istedi. Ben de evlendim. Türkiye Cumhuriyeti'nde pembe nüfuslu bir hanımefendi olarak medeni kanunun bana verdiği yetki ile mavi nüfuslu bir beyefendi ile evlendim. Armağan Uzun, bana soy ismini verdi. O bunu demiş, şu bunu demiş hiç önemli değil. Kim ne söylerse söylesin, ben mutluyum. Artık tapusu bende" dedi.

  Atı alan çoktan Üsküdarı geçtiAtı alan çoktan Üsküdarı geçtiAtı alan çoktan Üsküdarı geçti

  Armağan Uzun'la evlendikten sonra, "Bülent Ersoy'la Yıldızların Altında" programyla hayranlarının karşısına çıkan Bülent Ersoy, yayın sırasında evlilik cüzdanını göstererek, "İsteyen istediğini söylesin. Tapusu bende" dedi.

  Geçtiğimiz cumartesi akşamı Çeşme'de aile arasında kıyılan bir nikah ile Armağan Uzun'la hayatını birleştiren Bülent Ersoy, nikah sırasında gelinlikle çekilmiş fotoğraflarını basın mensuplarıyla paylaştı. Ersoy, fotoğrafları gösterirken "Biz birbirimizi çok seviyoruz" dedi.

   

   

   

   

    

   

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı