"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Ateş bacayı sarmış

Bodrum’da baş başa tatil yapan Sinem Yıldırım ile Musa Aytun, önceki gün Türkbükü’nde görüntülendi. Plajda samimi tavırlar sergileyen çift, akşam ise objektiflerin karşısında panikledi.

Sinem Yıldırım’ın Ahmet Bayer’den boşandıktan sonra Seren Serengil’in eski eşi Musa Aytun’la aşk yaşamaya başladığını ilk kez bu köşede okumuştunuz. İlişkilerini uzun süre inkar eden sevgililer, daha sonra el ele ortaya çıkarak aşklarını ilan etti. Hatta Sinem Hanım, “Aramızda bir şey yoktu, sen haber yaptıktan sonra arkadaşlığımız aşka dönüştü” dedi.
İlişkilerini artık saklama gereği duymayan Yıldırım ile Aytun, şimdilerde Bodrum’da tatil yapıyor. Muhabir arkadaşım Cenker Tezel, ikiliyi Türkbükü Voyage Otel’de görüntülemiş. İskelede samimi görüntüler sergileyen, akşamüstü de romantik bir yürüyüşe çıkan ikili, objektifleri görünce paniklemiş ve iki yabancı gibi birbirlerinden ayrılmış...

Kalite ödülü

World Consumer Academy’nin Hollywood’da düzenlediği “Dünya Kalite Zirvesi”, Türk ve Amerikan iş dünyasını bir araya getirdi. Organizasyon kapsamındaki “World Quality Stars to be Avarded in Hollwood” ödül töreninde Türkiye’nin önemli markaları da ödül aldı. Ödül alanlar arasında, “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinin Carolin’i Wilma Elles’le yaşadığı aşkla adından söz ettiren Göğüş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Göğüş de vardı.

Evlilik aşkı öldürüyor

Eski manken Esin Moralıoğlu, İshak Cerit’le evlenerek bekarlığa veda etmiş, ancak çiftin evlilikleri uzun sürmemişti. Boşanmalarına rağmen görüşmeye devam eden eski karı-koca geçtiğimiz yaz birlikte tatile çıkınca, herkes gibi ben de yeniden evleneceklerini düşündüm, ancak öyle olmadı. Kendi hayatlarını yaşamaya devam eden ikili, önceki gün yeniden bir araya geldi. İkili, Etiler’deki Nusr-et Steak House’dan çıkarken görüntülendi. Evlilik mi aşkı öldürüyor bilmiyorum ama yeniden flört etmeye başlayan eski karı-kocanın mutlulukları gözlerinden okunuyordu...

Bi fotoğraf çekilebilir miyiz

Ünlü popçu Mirkelam, YA-SA Holding’in patronu Yalçın Sabancı’nın kızı Aysen Sabancı ile yaz başında yeni bir aşka yelken açmıştı. Bodrum sahilinde dans ederken çekilmiş fotoğraflarıyla gazete sayfalarını süsleyen ikili, geçtiğimiz hafta sonu Billionaire Beach’deki partiye el ele katılarak aşklarını ilan etti. Sevgililer önceki gün de Yalıkavak Xuma Beach’deydi. Mirkelam denize girip güneşlenirken, sevgilisi de onun fotoğraflarını çekti...

7 gün 7 gece karnaval

İzzet Çapa’nın sahibi olduğu, Maçka Parkı’nda hizmet veren Cahide, Rio Karnavalı’nı İstanbul’a taşıyor! Mekân, Brezilya’yı aratmayacak dekoru ve gösterileri ile bayram haftası boyunca yedi gece üst üste Rio Karnavalı’nın o çılgın eğlencesini yaşatacak.

Üç duyu ustası buluşuyor

Fotoğrafçı Bennu Gerede, DJ Jade ve şef Murat Bozok, 19 Ağustos’ta Bodrum-Torba’daki Casa Dell’Arte’de bir araya geliyor. Gerede’nin “Kiss&Bet” adlı sergisine ev sahipliği yapacak olan oteldeki etkinlik, Beyrut’un dünyaca ünlü DJ’i Jade’in müzikleri ve Bozok’un Edirne lezzetleriyle renklenecek.

Kuruçeşme’de pit stop

Orijinal F1 Red Bull Racing aracıyla ‘pit stop’ deneyimi yaşatan “Red Bull Night Race” etkinliği, Türkiye turuna başladı. İstanbul’dan Ege ve Akdeniz sahillerine kadar birçok farklı yerde yapılan organizasyonun geçtiğimiz akşamki durağı, Kuruçeşme’deki Game Zone oldu. Etkinliğe katılanlar, gecenin en hızlısı olabilmek için mücadele etti...

X