ANTALYA HABERLERİ

ATB'den YÖREX daveti

DHA
27.04.2017 - 13:44Son Güncelleme :
DHA

 

ANTALYA, (DHA) - GÜMRÜK ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel, Antalya Ticaret Borsası'nı (ATB) ziyaret etti.
ATB Başkanı Ali Çandır, Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Simav ile Cüneyt Doğan'ın ağırladığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel, ATB'nin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, özellikle ülke sınırlarını aşan Yöresel Ürünler Fuarı'nın ekonomiye olan katkısına dikkati çekti.
ATB Başkanı Çandır, İsmail Yücel'e Borsa'nın projelerini anlatırken, Yücel'i 13-17 Eylül'de yapılması planlanan Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX'e davet etti. Çandır, 7'nci YÖREX'e katılan Yücel'e fotoğraflarının bulunduğu albüm ile Zeytinpark zeytinyağı ve ürünlerinin bulunduğu paket hediye etti. Çandır, ziyareti nedeniyle Yücel'e teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden ATB'den YÖREX daveti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 13 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ATB'den YÖREX daveti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı