« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Atay Aktuğ’un gururu

Trabzonspor Başkanı, başarıya giden yolu anlatırken, bugünkü noktaya yönetim olarak çok önemli adımlar atarak geldiklerini belirterek, ‘Daha çok işimiz var’ dedi.

Adnan SUNGUR / DHA
SON GÜNCELLEME
Bütünlüğü sağladık

Trabzonspor Başkanı Atay Aktuğ, hem takım hem de kulüp olarak çok önemli adımlar atarak bugünkü noktaya geldiklerini ama daha yapacak çok işlerinin bulunduğunu söyledi. Aktuğ, başarının altındaki nedenleri sayarken, ‘Öncelikle camiadaki parçalanmışlığa son verdik. Bütünlüğü sağladık. Tüm değerlerimize sahip çıktık, onların da kulübe desteğini aldık. Yönetim olarak çok uyumlu bir çalışma gösterdik. Tam bir demokrasi egemen. Herkesin kendi yapacağı işi var. Yedek yönetimdeki üye de söz hakkını kullanıyor’ dedi.

Dünyayı tarıyoruz

Aktuğ
, adeta karınca gibi çalıştıklarını belirtirken ‘Yönetim, taraftar, futbolcu, teknik kadro özdeşleşti. Mali sorunları gidermek için çok geniş bir program yaptık ve sorunları en asgariye indirdik. Yönetim-idari yapı çok ahenkli bir çalışma ortamı içinde. Herkes yeteneklerini ortaya koyuyor. Takıma Volkan ve Tolga’yı kattık. Bu iki oyuncu beklenenin üzerinde bir katkı sağladı. Altyapı çalışmalarını en üst düzeye çıkardık. Tesisleşme hamlesini gerçekleştirdik. Transfer izleme komitesi oluşturduk. Dünyayı tarıyorlar’ diye konuştu

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz