ZONGULDAK HABERLERİ

Atasoy Filistin’de Paltrade Ticaret Merkezini Ziyaret Etti

IHA
15.09.2015 - 17:33Son Güncelleme :

NEZAKET EMİNE ATASOY, PALTRADE TİCARET MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

IHA

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Filistin’in Ramallah kentinde bulunan Paltrade Ticaret Merkezi’ni ziyaret etti.
Nezaket Emine Atasoy, Paltrade Ticaret Merkezi’nde yapmış olduğu konuşmasında, “Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile Filistin Devleti arasında ticari ve ekonomik ilişkleri güçlendirmek için Filistin Devleti ekonomik sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içerinde olmalıyız” dedi. Filistin Devletinin ve Filistin halkının İsrail’e karşı vermiş oldukları haklı bağımsızlık mücadelesini kazanmasında ekonomik ve ticari çalışmaların önemine değinen Atasoy, “Ekonomisi güçlü Filistin halkı demek tam bağımsız Filistin Devleti demektir. Değerli Filistin Devleti Paltrade Ticaret Merkezi yöneticileri Filistin Devletinin ekonomisinin güçlenmesi sizler gibi çok değerli ekonomik sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarıyla mümkün olacaktır” dedi.
Paltrade Ticaret Merkezi Başkanı Hanan Taha Rayyan, ticaret merkezi çalışmaları hakkında ve Filistin ekonomisi ithalat ve ihracatı hakkında Nezaket Emine Atasoya bilgi verdi. Rayyan, Atasoy’a ticaret merkezine yapmış olduğu ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Başkan Rayyan, “Biz Paltrade Ticaret Merkezi yönetim kurulu olarak Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu kuruluşuyla ekonomik işbirliğine her zaman hazırız” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Atasoy Filistin’de Paltrade Ticaret Merkezini Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Eylül 2015 tarihinde saat 17 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Atasoy Filistin’de Paltrade Ticaret Merkezini Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

ZONGULDAK NAMAZ VAKİTLERİ

18 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:17
 • Guneş
  08:07
 • Öğle
  13:01
 • İkindi
  15:19
 • Akşam
  17:33
 • Yatsı
  19:11
Sayfa Başı