Gündem Haberleri

  Ataşehir'de kaza

  Ramazan EĞRİ/İSTANBUL, (DHA)
  26.09.2012 - 07:46 | Son Güncelleme:

  ATAŞEHİR’de kumaş yüklü TIR üzerindeki konteynerle birlikte park halindeki aracın üzerine devrildi. Kazanın olduğu yerin çocukların oyun alanı olduğu öğrenildi. Kazanın gece saatlerinde olması çocukların da evde olması nedeniyle büyük bir kaza atlatılmış oldu.

  Edinilen bilgiye göre olay saat 23:00 sıralarında Ataşehir İçerenköy Mahallesi Hakkı Erdoğan Sokak üzerinde meydana geldi. 34 EL 8295 plakalı TIR şoförü Mehmet Taylan aracı park etmek istedi. Yokuş aşağı geri geri giderken TIR üzerindeki ağırlık nedeniyle biranda yan yatarak 34 HF 6778 plakalı aracın üstüne devrildi. Kazada şans eseri yaralanan olmadı. Aracı tamamen kullanılmaz hale gelen park halindeki aracın sahibi Birol Güven "Biz evdeydik. Bu sese çıktık. Araba park halinde idi burada duruyordu. TIR buradan dönüş yapmak istemiş büyük ihtimal arabamızın üzerine devrildi. Arabanın üzerine devrilmesi bir şey değil burada çocukta olabilirdi. Her şey olabilirdi yani. Geçmiş olsun. Ne diyeyim? Aracım kullanılmayacak hale geldi pert oldu. Burada aslında TIR’ın burada dönmemesi gerekiyor. Bu TIR’ın burada olmaması gerekiyor. Sürekli buraya park ediyor istemediğimiz bir olay" dedi. TIR Şoförü Mehmet Taylan ise evinin önüne geldiğini yolların ise ıslak olmasından dolayı TIR’ın devrildiğini iddia etti.

  Kazanın olduğu yerin çocukların oyun alanı olduğu öğrenildi. Kazanın gece saatlerinde olması çocukların da evde olması nedeniyle büyük bir kaza atlatılmış oldu.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı