« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ataman'dan Iverson müjdesi

Beşiktaş Cola Turka Antrenörü Ergin Ataman, ABD'li yıldız oyuncuları Allen Iverson'ın sakatlığıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Funda Ayaz
SON GÜNCELLEME

IVERSON KANSER Mİ OLDU

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ'NDEN IVERSON AÇIKLAMASI

Sağ alt baldırında geçmişinde yaşadığı sakatlığı tekrarlayan ABD'li basketbolcunun ameliyat olması gerektiği, son haftalarda iğne ile mücadele eden Iverson'ın ağrılarının arttığı ve gerçekleşecek olan ameliyatın ardından yaklaşık iki ay boyunca forma giyemeyeceği öğrenildi.

Bu gelişmelerin ardından nba.com'un internet sitesinde Iverson'ın Türkiye macerasının sona ereceği ve Beşiktaş Kulübü'nün yıldız basketbolcunun sözleşmesini fesedeceğine ilişkin haberler yayınlandı.

Beşiktaş Cola Turka Antrenörü Ergin Ataman'a Beşiktaşlıları üzen bu haberleri sorduk. İşte tecrübeli antrenörün hurriyet.com.tr'ye yaptığı açıklamalar;

"Medyada yer alan haberlerin şu an için doğruluğu yoktur. Iverson'ın sakatlığı bulunan bölgeden bir parça alınacak ve patolojiye gidecek. Patolojiden sonuç gelmeden önce böyle bir şey söyleyemeyiz. Durum kesinleştiğinde karar vereceğiz.Iverson'ın yokluğu tabi ki takım için kötü olacak. Tam verim almaya başlamıştık. "

Ayrıca tecrübeli teknik adam Beşiktaşlılara müjdeyi verdi. Atamann, ABD'li yıldızın ABD'de ameliyat olacağını ve 4-5 hafta içinde takıma geri döneceğini söyledi.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz