« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ataman takımına güveniyor

Beşiktaş Cola Turka Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman, Galatasaray Cafe Crown'u yenecek güçte olduklarını kaydederek, “Takımıma güveniyorum, turu geçeceğiz” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Ergin Ataman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Galatasaray Cafe Crown ile ligde yaptıkları son maçı, son dakikada kaybettiklerini hatırlattı. Play-off karşılaşmasında galip geleceklerine inandığını belirten Ataman, “Bizim için Banvit ya da Galatasaray Cafe Crown fark etmezdi. Banvit ile de 1-0 geride başlayacaktık. Play-off maçları çok farklı atmosferde oynanıyor. Oyuncular en üst düzey performanslarını ortaya koyuyorlar. Bu bakımdan ben takımıma güveniyorum. Turu geçeceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Ergin Ataman, takımın skorer oyuncularından Mire Chatman'ın Mersin Büyükşehir Belediyesi karşılaşmasında sakatlık yaşadığını, bu nedenle ikinci devre oyuna dahil etmediğini belirtti. Ataman, oyuncuyla aralarında bir problem olmadığını belirterek, “Sakatlığı geçerse, Galatasaray Cafe Crown karşısında oynayacak” şeklinde konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz