« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ataman sorumluluğu üstlendi

Beşiktaş Milangaz Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman, ULEB Avrupa Kupası'nda Belçika'nın Dexia Mons-Hainaut takımına elenmelerinin sorumluluğunu üstlendi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Ataman, kendisine ait twitter hesabında yaptığı açıklamalarda, “Takımın bu turdaki oyunu ve sonuç ile ilgili her türlü eleştiriyi kabul ediyor ve başarısızlığın sorumluluğunu üstleniyorum” ifadelerini kullandı.

Tecrübeli çalıştırıcı, kendisine yapılan eleştiriler konusunda da sitemkar mesajlar atarak, şu ifadeleri kullandı:
“Tüm taraftarlarımıza hayal kırıklığı yaşattık, ben de büyük hayal kırıklığı yaşıyorum. Tüm sorumluluğu üzerime alıyorum. Ayrıca twitter'da yazdığım ve her şeyi paylaştığım için bu sosyal paylaşım ortamında şimdi büyük eleştiri alıyorum. Şu ana kadar gayet medenice herkesle iletişim kurmaya çalıştım. Sonuçta ben koç olabilirim, ama hepimiz eşitiz ve insanız, benim felsefem bu. Ama görüyorum ki benim bu sizlerle olan yakınlığım yine sizler tarafından alaya alınabiliyor ve çok eleştiri alıyorum. Takımın bu turdaki oyunu ve sonuç ile ilgili her türlü eleştiriyi kabul ediyor ve başarısızlığın sorumluluğunu üstleniyorum. Çok yorgunum ve moralim çok bozuk. Üzgünüm. Hoşçakalın.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler