« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ataman mesaiye başladı

Beşiktaş Kulübü'nün dün 1,5 yıllık sözleşme imzalayarak Beşiktaş Cola Turka erkek basketbol takımının başına getirdiği başantrenör Ergin Ataman, siyah-beyazlı takımdaki mesaisine başladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

ATAMAN: EFES MAÇI ÇOK ÖNEMLİ

Beşiktaş Cola Turka, yeni başantrenörü Ergin Ataman yönetiminde ilk antrenmanını yaparken, affedilen ABD'li oyuncu Mire Chatman da çalışmaya katıldı.

Burak Bıyıktay'ın ardından takımın başına gelen Ataman, siyah-beyazlı takımla ilk sınavını ise eski takımı Efes Pilsen karşısında verecek. Efes Pilsen ile şampiyonluk sevinci yaşayan tecrübeli teknik adam, 8 Ocak Cumartesi günü Sinan Erdem Spor Salonu'nda oynanacak bu zorlu mücadeleye takımını kısa sürede hazırlamaya çalışacak.

CHATMAN TAKIMA DÖNDÜ

TOFAŞ ile oynanan ve yitirilen maçın ardından disiplinsiz davranışları ve idmana çıkmaması nedeniyle yönetim tarafından süresiz kadro dışı bırakılan ABD'li oyun kurucu Mire Chatman takımına döndü.

Affedilen Chatman, dün takımın yeni başantrenörü Ataman ile yaptığı görüşmenin ardından bugün gerçekleştirilen idmanda takımla birlikte çalıştı.

TRANSFER ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Ataman ile yeni bir yapılanmaya giden ve Chatman'ın da takıma dönmesini sağlayan siyah-beyazlı ekip, kadroyu güçlendirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Özellikle dizindeki sakatlık nedeniyle takımdan uzun süre ayrı kalacak Likholitov'un durumundan dolayı pota altında sıkıntı yaşayan Beşiktaş Cola Turka'da transfer çalışmaları sürerken, siyah-beyazlı ekibin Karadağlı oyuncu Vladimir Dragicevic ile de ilgilendiği öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz