« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ataman: İstifa etmem söz konusu olamaz

Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımı Genel Direktörü Ergin Ataman, basındaki iddiaların aksine, istifa etmesinin söz konusu olmadığını, siyah-beyazlı takımda da herhangi bir kriz veya sıkıntı yaşanmadığını açıkladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Ergin Ataman, bugün bazı gazetelerde yer alan, Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımı'nda para krizi yaşandığı ve kendisinin bu nedenle istifa edeceği yönündeki haberlerle ilgili, kulübün resmi internet sitesinden açıklamada yaptı.

Ataman, şunları kaydetti:“Bugün bazı gazetelerde yer alan, istifa edeceğim yönündeki haberleri büyük bir üzüntü ve hayretle karşıladım. Bu mesnetsiz haberler, tamamen gerçek dışı olup, kulübümüzü yıpratmayı amaçlamaktadır. Bu asılsız haberlerin, Beşiktaş'ın başarısızlığından medet uman sözde Beşiktaşlı kişiler tarafından çıkartıldığını düşünmekteyim. İstifa etmem asla söz konusu olamayacağı gibi, takımımızda herhangi bir kriz veya sıkıntı da yaşanmamaktadır.

Beşiktaş'ı yıpratmak isteyen, başarısızlığımızı bekleyen kişilerin asla hedeflerine ulaşamayacaklarını, basketbol takımımızın bu sene üç kulvarda da belirlediği büyük hedefleri için sonuna kadar mücadele edeceğini, kamuoyunun bilgilerine sunarım.”


Bunları da Beğenebilirsiniz