« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ataman: Hedef ilk iki

ULEB Erkekler Avrupa Ligi 2. turunda (D) Grubu'nda İsrail'in Maccabi Tel Aviv, Hırvatistan'ın Cibona Zagreb ve İtalya'nın Montepaschi Siena takımlarıyla eşleşen Ülkerspor'da antrenör Ergin Ataman, "Güzel bir kura çektik, hedefimiz ilk ikiye girmek" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bekledikleri bir eşleşme olduğunu belirten Ataman,  “Güzel bir kura çektik. Sadece son torbanın en güçlü takımı Montepaschi Siena'nın çıkması şanssızlık oldu. Gruptaki takımlar birbirine çok denk. Çok çekişmeli bir grup olacak. Hedefimiz bu grupta ilk ikiye girmek” diye konuştu.

Maccabi Tel Aviv'in geçen yılın şampiyonu olduğunu vurgulayan Ergin Ataman, rakiplerle ilgili olarak, “İsrail ekibi grubun favorisi olarak gözüküyor. Cibona Zagreb, grubun sürpriz takımlarından, kendi sahasında kolay maç kaybetmiyor. Eski takımım Montepaschi Siena ile ilk kez resmi bir maçta karşı karşıya geleceğim. Benim için anlamlı bir maç olacak” değerlendirmesinde bulundu.

Ataman, ilk turda istikrarsız bir performans sergilediklerini ifade ederek, “İlk turda güçlü takımlara karşı çok iyi maçlar çıkardık. Ama grubun en zayıf takımlarından PAU Orthez'e iki maçta da yenildik. Şimdi gruptaki tüm rakiplerimiz çok güçlü, bu turda daha istikrarlı olacağız” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.