Atama rüzgarı

Hürriyet Haber
16 Temmuz 1999 - 00:00Son Güncelleme : 16 Temmuz 1999 - 00:01

Bayındır Hayat Sigorta İstanbul Bölge Müdürlüğü'ne Tufan Yetginer atandı. İş yaşantısına 1989 yılında Mutlu Akü'de Personel Müdürü olarak başlayan Yetginer, daha sonraki yıllarda Halk Sigorta'da eğitim ve denetimden sorumlu şef yardımcılığı, Acenteler Müdürlüğü'nde şeflik, Universal Hayat Sigorta'da acenteler, eğitim ve idari işlerden sorumlu müdür yardımcısı, müdür ve grup müdürü görevlerinden bulunmuştu.

GÖKHAN Dereli, Axa Oyak Hayat Sigorta Genel Müdürlüğü'ne atandı. Çalışma hayatına 1985'de Oyak Sigorta'nın Mühendislik Depatmanında başlayan Dereli, 1990'dan 1995 yılına kadar Oyak sigorta'nın Hayat ve Sağlık Sigortaları bölümlerinin yöneticiliğini üstlendi. 1995 yılında yeni kurulan Axa Oyak Hayat'da Genel Müdür Yardımcısı olan Dereli, Temmuz 1999 itibariyle şirketteki görevine Genel Müdür olarak devam etmeye başladı.

HAÇİK Copikoğlu, daha önce genel müdür yardımcısı olarak çalıştığı Emek Sigorta'ya genel müdür oldu. Sigorta sektörüne Genel Sigorta'da başlayan Copikoğlu, daha sonra Halk Sigorta'da çalıştı. Genel Sigorta ve Emek Sigorta'da Genel Müdür Yardımcılığı yapan Copikoğlu, Emek Sigorta'dan önce Ege Sigorta'da Genel Müdürlük yapıyordu.

KAPİTAL Sigorta'da Ocak 1999'dan itibaren pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak görevini yürüten Ceyhan Hancıoğlu, Temmuz 1999 itibariyle Pazarlama ve Teknik'ten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu. Hancıoğlu, daha önce AGF Garanti, Demir Sigorta, Commercial Union ve Emek Sigorta'da çalıştı.Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı