NİĞDE HABERLERİ

Atabek'in hukukçu konukları

DHA
30.03.2016 - 16:11Son Güncelleme :
DHA

NİĞDE'de Remide Yılmaz Atabek Anadolu Lisesi'nde Kariyer Günleri düzenlendi. Okul kütüphanesindeki programa Niğde Adliyesi'nde görevli Hakim Ercan Güler ve Savcı Serhat Yağmur konuk oldu.
Güler ve Yağmur, söyleşi havasında geçen etkinlikte, meslekleriyle ilgili bilgiler verdi, öğrencilerin sorularını yanıtladı. Okulun hukukçu konukları, Niğde Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından özel olarak hazırlanmış masa saatini de okul yöneticilerine armağan etti.
Remide Yılmaz Atabek Anadolu Lisesi Müdürü Ferudun Soyak, Kariyer Günleri'nin ikincisinde hukuk dünyasını tanıtıp öğrencilerin mesleki gelişimlerine katkı sağlamayı hedeflediklerini söyledi. Çalışmanın diğer meslek grupları ile sürdürüleceğini belirten Soyak, programa katılan hukukçulara teşekkür etti.

Adnan ÇELEBİ/HATAY,(DHA)
(30.3.2016 FOTOĞRAFLI)

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Niğde haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Niğde ilinden Atabek'in hukukçu konukları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 16 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Atabek'in hukukçu konukları haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı