Gündem Haberleri

  Ata, otelde ölü bulundu

  Süleyman KAYA
  19.09.2005 - 02:22 | Son Güncelleme:

  ‘Gelinim Olur musun’ programının ‘Kaynana Semra’sı olarak ün yapan Semra Yücel’in oğlu Ata, Adana’da kaldığı otelde yaşamını yitirdi. Gece alkollü olduğu söylenen Ata’nın kesin ölüm nedeni otopsiyle belirlenecek.

  SHOW TV’de geçen dönem izlenme rekorları kıran programın ‘Semra’sının oğlu Ata Türk, 5 günlük bir program için anlaşma yapan arkadaşı sanatçı Cansever’le birlikte Adana’ya geldi. Cansever önceki akşam barda program yaparken, iddiaya göre Ata da yeni tanıştığı arkadaşlarıyla fazla miktarda alkol aldı. Program sonrası Ata, Cansever’le gece geç saatlerde kaldıkları Doruk Otel’e döndü. Ata kısa süre sonra, odasına çekildi.

  Yatağında bulundu

  Cansever, dün öğleden sonra yemeğe gitmek için Ata’yı telefonla aradı, ancak yanıt alamadı. Cansever’in haber vermesi üzerine oda kapısını açan otel görevlileri, Ata Türk’ün cesedi ile karşılaştı. İç çamaşırı ile yatağında cansız yatan Ata’nın ağzından kan geldiği belirlendi. Özel Üniversal Hastanesi’ne kaldırılan Ata’nın yapılan incelemede saatler önce öldüğü belirlendi. Cesette herhangi bir dayak izi ve morluk saptanmadı. Ata Türk’ün kesin ölüm nedeninin anlaşılması için Cumhuriyet Savcısı otopsi yapılmasına karar verdi. Ata’nın cesedi adli tıp morguna götürülürken uyuşturucudan ölme şüphesi ile Ata Türk’ten kan ve parça örnekleri alındı.

  Cansever şokta

  Arkadaşı Ata Türk’ün ölümü üzerine şarkıcı Cansever ve menajer Hüseyin Karlı şoka girdi. Cansever ve Karlı, hemen Ata Türk’ün annesi Semra Yücel’i arayarak durumdan haberdar etti. Cansever gazetecilere, ‘Ata, moral bulmak için benimle birlikte İstanbul’dan gezmek amacıyla geldi. Dün (önceki) akşam sahneye çıktığım yerde içkiyi biraz fazla kaçırmış. Başka bir şey almışsa bilmiyorum. Bir kaç bira içtiğini gördüm. Geç saatte geldik. Herkes odasına gitti. Saat 15.00 gibi odasına girdiğimizde ağzından kan gelmişti. Ambulans çağırıp hastaneye gönderdik. Sonuç çok üzücü’ dedi.

  Semra Hanım ‘Karagözlüm öldü’ diye gözyaşı döktü

  ATA’nın öldüğü haberini alan komşuları Semra Yücel’in Bayrampaşa’daki evine akın etti. Acı haberi telefonla alan ve evden çıkmayan Semra Yücel’in ‘Karagözlüm öldü’ diye ağladığı söylendi. Ata’nın kardeşi Seçil Türk, eşi ile birlikte kardeşinin cenazesini almak üzere Adana’ya gitti. Ata’nın, Semra Hanım’dan ayrı olan babası Hamit Türk de dün akşam saat 20.00 sıralarında Semra Yücel’i ziyaret etti. Hamit Türk evden ağlayarak çıktı. Komşularının bir an olsun yalnız bırakmadığı Semra Yücel’i, İsmetpaşa Mahalle Muhtarı Semih Çelebi de ziyaret ederek başsağlığı diledi. Çelebi de evden ayrılırken Semra Yücel’in sürekli ağladığını söyledi. Taziye ziyaretleri geç saatlere kadar sürdü.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı