04 Ekim 2015 Pazar 12:11

 ADnet  
Reklam için
vimjo alışveriş
Euractiv
 Astroloji
Önceki Haber     Sonraki Haber

Tarot falınıza bakın

 
e-kolay.net
Tarot falınıza bakın En önemli sorunlarınızın nasıl çözülebileceğini, hayatın size neler getireceğini öğrenin. Kartını seç tarot falına bak!

 
Gelecek
Tılsım Sekizlisi, yaşamınızda her zamankinden daha fazla emek harcamak, daha konsantre bir şekilde çalışmak durumunda olduğunuz bir dönemin işaretcisidir. İster maddi, ister manevi hedeflerinize, gayretle ve şevkinizi kaybetmeden, metodik bir şekilde çalışarak ulaşabileceğinize işaret eder. Bu çalışma, konsantrasyon gücünüzü yükseltirken, algılarınızı ve bilginizi de zenginleştirerek, konu üzerinde ustalaşmanızı da sağlayacaktır.

Şimdi
Yaşamınızın dinamik, yapıcı ve otoriter bir dönemi başlamakta. Hayatınızın tüm sorumluluklarını üstlenerek, kararlarınızı kendiniz vermek istediğiniz bir devredesiniz. Enerjinizi yaşamınızdaki kaotik unsurları yoketmeye, düzen ve disiplin yaratmaya harcayacaksınız. Duygusallığa pek yer vermediğiniz ve enerji harcamak istemediğiniz bu devrede, mantık daha fazla iş başında. Koruyucu, otoriter, kural koyan yapınız, insanlarla problem yaşamanıza neden olabilir. Herkesin bir şansa daha sahip olması gerektiğini unutmamalısınız.


 Gelecek
Sınırlarınızın ve hareket kabiliyetinizin daraldığı, seçme özgürlüğünüzün elinizden alındığı bir devrdesiniz. Karar verememek ve harekete geçememek, kendinizi güçsüz hissetmenize neden oluyor. Yaşamınızdaki engellerin ortadan kalkması için akıl gücünüzü kullanmalı ve rehberlik almaktan çekinmemelisiniz. Hayatınızın ve hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeskli olması, çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden olmakta. Sabır ve bir parça yavaşlık bu dönemin temel gereksinimlerinden.


  Yorum Sayısı 3 / 12     Yorumlarınızı yazmak için tıklayın >>
Bu haberin diğer yorumları
revnak kara 06/03/2008 - 13:43
Tarot kirliliği artıyor. Eline tarot destesi, anlam kitabı alan herkes yorumcuyum demeye başladı. Bir de bu otomatik cevaplar insanı cileden çıkarıyor. Tarot kartlarının bir çok anlamı vardır ve üstelik açılımda çıkan diğer kartlar bu anlamlar değişir. Yani her açılım özeldir. Özel yorum gerektirir.
Çok İyi %46 İyi %20 Normal %6 Kötü %11 Beğenmedim %13
kemal açıkbaş 28/12/2007 - 16:33
google'a girip tarot yazın ve de rdaki bi siteden bakın bakmak isteyenler.
Çok İyi %67 İyi %9 Normal %7 Kötü %5 Beğenmedim %9
MÜGE ŞAHAN 14/12/2007 - 17:24
BU KARTLAR AÇILMIYOOORRRR HEMDE ÇOK UZUN ZAMANDIR.
Çok İyi %72 İyi %7 Normal %9 Kötü %3 Beğenmedim %7
Bu haberin diğer yorumcuları
birgül keskin
denizay denizay
nuray önder
eda eda
volkan talayoglu
alp alp
Alper Orel
apsuva nuri
canan can
GÜNÜN EN AKTİF YORUMCULARI
HAFTANIN EN AKTİF YORUMCULARI
EN İYİ YORUMCULAR
YORUM ANALİZ
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Hürriyet veya hurriyet.com.tr sorumlu tutulamaz.
  Yorum Sayısı 3 / 12     Yorumlarınızı yazmak için tıklayın >>
Bu haberin diğer yorumları
Diğer Haberler
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH